Přejít na výpis diskuzí

Claudia Black

OSOBNOST 29.5.2007 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Claudia hraje v The Originals původní čarodějnici Dahliu *4* *4* *4*
  • jo hedne štěstí a zdravý :D *1* *3*
  • jo,to je

    ta krasavice z hvězdné brány,tak tu si musím dát do fanoušků *3* *14*
  • narozky

    všechno nej,nej,nej *14* *14* *14*
  • tamprencee

    nejlepší claudie

    všechno nejlepší k narozkám hodně štěstí *14* zdraví *14* a lásky *14* si booomba *15* *15* *15*
  • sanninka

    Aeryn

    Claudia Black je skvělá jako Vala ve Stargate, ale ještě daleko lepší je jako Aeryn Sun ve Farscape, kde hraje společně s Benem Browderem *3*
    • Re: Aeryn

      Mě osobně se líbí ve stargate než ve farscape. ve stargate má lepší hlášky je zábavnější a oživuje to tam humorem. Vlastně tak trochu nahradila Jacka! Ve farscape je vynikající ide vidět jaká je dobrá herečka!! *3* Na farscape se dívám jenom kvůli ní! a taky patří mezi moje oblíbení herčky. je skvělá!!!!!!!!! *3* *3* *4* *3*
      • Re: Re: Aeryn

        JoJo,přesně tak,taky jí mam ráda ve StarGate a taky myslím že trošku nahradila Jacka,je prostě skvělá! *15*
  • narozeniny

    Všechno nejlepší k dnešním narozeninám. *3*
  • Vala

    Pro mě osobně je Claudia ve Stargate nejoblíbenější postava, měla jsem ráda Stargate i bez Valy, ale s ní je to úplně o něčem jiném, tahle postava mě prostě baví, její hlášky, narážky a i to, že je ze začátku tak trochu vlastně potvora. Ze všeho nejvíc mám ovšem ráda scény Vala versus Daniel, už v Prometheus Unbound byli oba prostě skvělý...jenom je škoda,že dílů s Valou zas tolik není
    • kacule159

      Re: Vala

      No já mám Valu taky nejradši je vtipná a svím spůsobem geniální a taky mě štveže se objevue docela málo
  • Vala

    Cladia(Vala)je dost dobrá herečka a to potvrdila v Hvězdný bráně jako Vala Mal Doran *3* Měla dost dobrý hlášky a přesně dělala opak co se jí řeklo.Tak alespoň trochu nahradila Jacka O´Neilla, protože ten dělal naprosto to stejný *15* Mám jí ráda, jako všechny ze Stargate *14*
  • Vala Mal Doran

    Claudia black je moc hezka a libí se mi její role v serialu Stargate *4*
    • Re: Vala Mal Doran

      MYSLIM ZE CLAUDIA JE JEDNA Z NAJKRAJSICH HERECIEK AKE SOM KEDY VIDELA.MYSLIM ZE NAJLEPSIA BOLA V STARGATE A AJ VO FARSCAPE.ESTE SOM JU VIDELA VO FILME CIERNOCIERNA TMA A PODLA S TOHO FILMU BOLA NAJLEPSIA.
      • sweet.vampire07

        Re: Re: Vala Mal Doran

        souhlasim, Vala je moje nej postava ve Stargate...
        • Re: Re: Re: Vala Mal Doran

          Myslím že je dost sexy a pravě proto se do SG-1 dost hodí.Je lepší než O´neil. A zdá se mi to nebo trošku letí po Jacksonovi...? *7*
          • kacule159

            Re: Re: Re: Re: Vala Mal Doran

            Trošku letí??? Já myslím že dost a hodně ,ale je skvělá ze stargate jí mám nejradši *3* *3*
            • Vala

              podle mě je Vala jedna z nejhezčích hereček světa a neuvěřitelně zahrála roli Valy v stargate SG-1 škoda že přišla až v desátý řadě
          • Re: Re: Re: Re: Vala Mal Doran

            a taky je to je moje nejoblíbenější herečka ze SG a možná i ze zahraničí... *1*
    • Re: Vala Mal Doran

      jo serialu Stargate je fakt super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit