Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • David Bowie mi bude moc chybět jako,kdyby ze mě odešla část mého dospívání poprvé jsem ho viděla ve filmu The Runaways.
    Nikdy na tebe nezapomenu.
    PS: Někdo tu psal o tom,že byl s chlastanej a zfrogovanej to se dobře kritizuje,ale když to.prožíváte to je něco jiného.
    Nechápu kam se ztratila lidská soucitnost,nechápu,že řada jen kritizují,myslím si,že řada z vás ho ani,nezná (nemyslim osobně) ale jeho tvorbu vsadim se,ze vetsina si ho rozklikla na youtube a řekla starej dědek.
    Všichni tady neustále někoho kritizujete.
    Nechápu proč jste všichni tak Zlý.
    Miluji tě Bowie.
    • Jo to je dnešní realita!!!! Naučili jsme to od lidí z vyšších vrstev!!!!
  • Sbohem Ziggy...
  • Soňo, je zbytečné se na tomto rudém serveru rozepisovat o Bowiem. Jeho tvorbě,vlivu na pop a o smutku nad jeho odchodem. Pro drtivou většinu zdejších diskutujících je nejvyšším hudebním zážitkem současnosti studio Šlágr a Duo jamaha.
    • Rudoch odepisuje to je gól!!!!!
    • Opět drtivá většina! Zaplať Pán Bůh, že existuje Schlager a Duo Námaha, jelikož bychom se jinak neseznámili se Zdenkem Krásným, Let Se Zelím, Rohlík Sto Nes, Dy Papl, Hey Sí Gdysi...

      Je nám to líto, ale Ziggy žije dál na nahrávkách...
  • Velká ztráta, je mi smutno.
  • Neustále mám v hlavě to, že jsem před pár dny oslavovala jeho narozeniny a vydání nového alba.. Nikdo nedokáže tuto ztrátu v mém srdci zaplnit. Byl to opravdový génius.
  • ten byl napichanej jak kýta před uzením
    • Tvoje jediná kultura je to uzený, hovádko.
  • hm...
  • Bez nadsázky s odchodem Davida odešel kus mého života

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit