Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Neckari,uprimnou sostrast Vam.Uz Vam pani bude porad jen chybet,jako me chybi stale ma mamka,co mi byla kamoskou,prozila jsem s ni vesele detstvi,byla plna energie,lide ji meli radi,pomahala,veselila vsechny vtipy...a jak bylo smutne videt,jak pak slabne...Kdysi jsem Vas videla vystupovat z autobusu v nasem meste a byla do Vas platonicky moc zamilovana,byl jste muj idol,mela jsem sesit plny vasich fotek,co mala holka...
    Mate jedinecny krasny zvlastni hlas,hezky se Vase pisne poslouchaji a hl.jsou cesky,je vedet o cem zpivate,je to nadhera Vas hlas.Mate nastesti jeste fajn brasku a zbytek rodiny,coz je stesti,opora...Preji Vam,at jste silny a bolest casem preboli a at se Vam v zivote zdarne vse dari,hl.i hodne zdravi a at delate nadale lidem radost svymi pisnickami...
  • Pane Neckáři přijměte prosím mou hlubokou a upřímnou soustrast a držte se.
  • Jak někdo může přát soustrast? Ta se snad vyjadřuje, ale ne přeje.
    H.
    • Když nevíš co psát tak nepis!!!!!!
  • Je mi to moc líto pane Neckář upřímnou soustrast vám přejí vím jaké to je když někdo strati někoho blízkého já jsem před třemi roky stratil tatínka vzala mi ho zákeřná nemoc jménem rakovina a dodnes se ztoho nemůžu dostat moc mi chybí i moji mamince braskovi i naším dcerám a synům

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit