Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Modrovous Berdych je mimo, Kvitová moc dobře ví, že to uplně fér není.
  • pane bože, že Vám není hanba takhle se vyjadřovat o člověku který n ě c o dokázal a přemýšlejte hlavou.
  • Pan Huml řekl na plnou hubu co se ostatní bojí říct nahlas.Politici ho za jeho výroky odsuzují,ale své výdobytky z našich daní jim nevadí.Ale že Kvitová tyto daně u nás neplatí a tím jim nepřispívá tak at má občanství v Monaku,když tam platí daně !!!!!!!!!!
    • Nikouš

      Pan Huml je stejně jako zbytek naší vlády lump a zloděj. Co tobě dal tenhle báječný stát, že ho tak bráníš? Nebo snad patříš k našim snědým spoluobčanům, kteří tu nají neskutečné výhody a stále nám nadávají do rasistů? Dokážeš si vůbec představit, jak se celá rodina musela omezovat, aby se Petra dostala tam kde je? A kdo pomohl? Náš báječný stát? Tak to ani omylem. Srovnej si to v hlavince a pak někde něco piš. Petro, jste vážně dobrá - jen tak dál.
    • to je otazka jejiho svedomi a jak si to chce udelat, spousta tenistu to take dela, stejne tak Berdych a Stepanek...takze neni dobre soudit...tohle dela hlavne lidska zavist, nastesti uz nezijeme v totalite a clovek muze mit naprosto legalne vice obcanstvi...hlavni je, ze mame skvelou tenistku, ktera reprezentuje CR, kdyz chlapci vyhoreli
    • Je vidět, že hodně lidí moc nerozumí daňové politice. Petra vyhrála Wimbledon v Británii, takže stejně by se ta částka danila v Británii a Česká republika by neměla nárok ani na korunu z toho vítězství!
    • o jakých výdobytcích je tu řeč?....žádné nevidím, jen samé dobytky v politické sféře....

      Bože můj ! kolikrát je třeba všude napsat, že peníze se musí!! danit tam kde byly vydělány.....to ovšem ti co jsou na úrovni pomocníka VB mohou těžko absorbovat.
      • Přečti si půvpdní článek na referendu a psal jej kupodivu disident. Krom toho , kdfyby naši finančáci byli co k čemu , třeba jako v Německu, co napařili 2 mil Eur pokutu podobnému chytrolínovi... o jé je... Pročpak asi nedělají co mají.??? Do čí kasičky přispěla, že jí to prochází????
  • Já tenisce moc fandím je boží. Dala dotoho zapasu vse dekujem moc. Zdravim vas udelala jste dobre Petrusko pa tana. *9*
  • Huml = VUML
  • Soudruh komunista Huml, bývalý člen zločinecké organizace KSČ. K tomu již komentáře netřeba.
    • Dobrý koment! *3* *15*
  • Nutno uznat, že peníze bude potřebovat, jinak by si totiž ani neškrtla, je ošklivá jak noc. Normální chlap by si o ni neopřel kolo - ale za ty prachy.....
    • Se podívej na sebe, ty okraso! *1* *1* Není ošklivá. Není to úplně miss, ale hezká je. Ale to neřeš, všichni nemůžou být chytří a ty holt mezi ně patříš no. *4*
  • Vy dva jste tak ubohý jak nadáváte :´D, já z vás chudáků nemůžu, máte chlupatý mušle vašich matek místo hlav. A mušlí mám na mysli vagínu;)
  • Je mi u prdele,stejně tak jako veškerý "sport".
    • bitzer-ty matkomrdenej buzeranta,táhni poskákat matku a neotravuj tady
      • paja - pěkný debil, jak se to tady vyjadřuješ, ty jsi to co jsi ve svém příspěku vyzvracel
    • Tak proč se k tomu vyjadřuješ? Závistivý přizdisráči. Hulvát zůstane hulvátem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit