Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hailey mám ráda a k Jussovi se hodí. Hailey je milionkrát lepší než Gomezka, Jelena už je fakt trapná a už nikoho nebaví, krom Jelenators.
    Můj názor.
  • Pane boze....vzdid je to jedno at spolu chodí docela se k sobě hodí a nechapu proč vám to tak vadí ze baldwinova dcera liba Justina není to fuk aspoň už nemá rad selenu....jako ze si ji nevšímá a už ma nikoho jiného....třeba maj intivni vztah kdo ví ale co vám je do pr*ele do toho Justin ví co dělá a verim ze kdyby ho hawley nebo jak se to píše.....nechtěla tak sním nesla na dovolenou nelibala ho a nebyla v jeho domu tak asi něco spolu maji a nebo sou jenom přátelé ale to vědí jenom oni já jim preji aby spolu chodily i když justinovi je 21 a hawley je myslím 18 nebo jinak tak ale Justin se bude moct zas o někoho oprit a to je skvelyyyyy♥♥♥♥
    • Priserny pravopis za prvé,za druhé takový fetak a ochlasta nemá co dávat na sociální síť. Ať se jde raději léčit!!!!
  • Tatínek ať si vezme bič a Bibra mlátí co se do něj vejde. Dceru zavřít na tisíc zámků!!!!!
  • Jako je tu sice možnost, že si z ná JB dělá srandu, ale proč by přidával fotku jak se líbají? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit