Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já je mám ráda už od tří let a chtěla bych k ním do skupiny *14* *14* *14*
  • no možna sou rozmazleny ale tvrdě makaly možna si nezaslouží 1D ale nezaviď te jin je to odvas važně blbý nekdo je ma třeba rád a rád je poslouchá *4* *4*
  • jenom zavidíte *4* protože jsou vic než vy *4*
  • nechápu, jak ty barbíny někdo vůbec může brát vážně...
  • Tuhle "skupinu" taky nemusim a 1D úplně zbožňuju *14* , ale nemyslím si, že by nás kluci pochválili za házení rajčat na jejich předskokana - i kdyby ho měli nadiktovaného a nelíbil se jim...Po jejich koncertu v Česku toužím a kdyby to znamenalo, že musim přetrpět 5Angels jako předskokana, vezmu si sluchátka a pustím si 1D :D ale rajčata bych na ně rozhodně neházela, podle mě bychom si tím kluky nezískali, naopak, bychom je odradili od jakéhokoli dalšího koncertu u nás *9* *3*
    • *14* - tenhle smajlík měl být za "1D úplně zbožňuju" :D
  • Nemám vůbec ráda 5Angels, vždyť jenom ztrapňují ČR. Že mají trapné písničky, budiž. Že se příšerně oblíkají, budiž. Že jsou hrozně trapné tím, jak si hrajou na velký zpěvačky, budiž. Ale to, co mě fakt nejvíc štve, je, jak se pořád serou k One Direction
    NEJSOU to directionerky, vždyť ani neumí správně vyslovit jejich jména...
    A jak se prej ňák jednou s nima chtěli setkat...NIKDY!!!!!!!!!!
    Jsou tu mraky a mraky OPRAVDOVÝCH directionerek, které by si setkání s 1D zasloužili 100x víc, než oni. *9* *16* *9* *13* *10*
    • přesně tak *4*
  • OMG!! Dobře probudíme se z krásného nepravdivého snu!! *1* jestli oni maj talent....tak já jsme čínskej bůh srandy!! *1* Ne jako talent to oni mít budou ......ale ve všem jsou Jen!! Prachy!! Náhodou my má neteř ukázala 5A!! Nebo jak to je, že je to hrozné, že je nemá ráda a co si o tom myslím?? Zeptala jsem se na pár věcí a neteř mi odpověděla.
    závěr-
    1-Jsou v tom jen peníze.
    2- *1* Perfektní make-up?? Bože!! vždyť těm holkám je průměrně 14,5?? A co budou ty nány dělat, až jim bude 20?? To budou na sobě nosit kolik tunu make-upu?? *8*
    3- Měli by se spíš učit!! Nikdy totiž nevíte co se stane!!
    4- Až budou starší budou mít drogový skandály budou hulit..atd... Podívejte se na napč. Lindsay Lohan...
    5- Nikdy bych nechtěla a by takhle moje dítě dopadlo......
    • přesně
  • saknoel12
    marťo, ty radši drž hubu
  • Tak tohle je už moc i na mě... Pořád říkám že naše Directionerská trpělivost nebude trvat věčně a to i v ostatních směrech -.- souhlasím s ostatníma - jestli budou dělat chudákům klukům z One Direction předskokanky, tak se s 1D můžem nadobro rozloučit - v tomto případě tomatoes 4ever!!! :DDD Kdyby se ty holky aspoň nad sebou zamyslely!!! OMC, vždyť ani nemají beztak dokončenou základku a už se cpou do Anglie!!! Vždyť neumí ani pořádně anglicky... a to si myslí, že udělají díru do světa... podle mě by ji udělaly jedině tak do...... Chudák Jessie J a Union J... a ONE DIRECTION! já se prostě na ty pipky nemůžu dívat... -__- A vsadila bych se, že to všechno dělají kvůli penězům... a to mě štve nejvíc! One Direction nevznikli kvůli penězům... chtěli něco dokázat, chtěli vědět jak na tom jsou a vůbec předem nevěděli co se s nimi stane, ale Simon Cowell z nich vytvořil něco, co dnes zná skoro každý... nej boyband! kdežto toto... Ony nevědí co jsou to nervy, neznají ten pocit, když víš, že můžeš být právě ty jeden z těch co vypadne... Každopádně pokud vznikne nějaký speciální výraz pro odpůrce "5Bitches" (jako je např. u 1D hater - bohužel) tak jsem se jím už předem hrdě stala!
  • Myslísi o sobě bůh víco možná maj prachy ale hudební talent ne *16* *16* *16* jsou to jenom blbky *16* *16* *10* jestli budou před skokani 1D tak se s 1D můžem rozloučit *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit