Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pali

    Jednoznačne pani Helenka Vondráčková pre mňa absolútna TOPKA srdiečkovo-slniečková pani Vondráčková mám Vás nesmierne rád ste mojou najväčšou Láskou zbožňujem Vás už od mojich ôsmich rokov som nadšený že sa Vám stále skvele darí ste človek s veľkým C ľudská Osobnosť a pre mňa tá najkrajšia najmilšia a najláskavejšia Dáma🙂 som náramne vdačný že svojim nežne ľúbezným hlasom mi prinášate radosť lásku nehu 😍 milujem každú Vašu pesničku Váš hlas je balzam na všetky bolesti DAKUJEM Vám milá Pani HELENKA mnoho lásky nehy radosti a nech Vám to ešte dlho tak prekrásne spieva😍🙂 ste senzačná brilantná jedinečná a ostávate stále sama sebou bolí ma že sa vždy najdú ľudia ktorí vám za každú cenu ubližujú to ma bolí a páli na srdci prajem mnoho zdravia lásky pohody  Ste tou najlepšou speváčkou pod Slnkom Vy sama ste naše milované Slniečko a Obrovské ľudské Srdiečko to Vaše ľúbime Vás a držím Vám PALCE

  • Pali

    Moja zlatá pani Vondráčková  veľmi ju mám rád fandím jej od detstva a ani v dnešnej dobe nedám na Helenku dopustiť je stále fantastická Lady elegantná brilantná Speváčka krásna príťažlivá a pôvabná Dáma charizmatická ľudská Osobnosť a srdečná láskyplná osoba🙂je božská 

  • Pali

    Pani Helenka Vondráčková je pre mňa tou najlepšou a najmilšou speváčkou pod slnkom milujem ju od mojich ôsmich rokov 🙂 ľúbim ju celý život a som prešťastný že je stále senzačná teším sa na jej koncerty moc mi chýbajú jej koncerty

  • Pavol

    Jednoznačne milá pani Helenka Vondráčková 🙂😍😍 nadčasová Speváčka s nádherne nežným hlasom je to obdivuhodná Dáma dlhoročná stálica😍

  • Zlatá pani Helenka Vondráčková mám ju veľmi rád je úžasná obdivuhodná Dáma a fantasticky nadčasová Pani Speváčka🙂😍🙂
  • Helenka Vondráčková
  • Magdalena1
    jan Cina Davit Gransky či Honza Kopečny *14* *14* *14*
  • Milovaná pani Helenka Vondráčková *14*
  • Teší ma že je tam aj pani Helenka Vondráčková *14* je stále fantastická *14* mám ju veľmi rád *14*
    • Tak obdivuji NONAME!!!! To je Tvoje domácí kapela a ne vykopávka a chodící plastická chirurgie!!!!!
  • Jasněěěě *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit