Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Závidíte že se dostal tam kam vy se nikdy nedostanete! Ach ta závist
    • Tady té buzně není co závidět!
    • Ach Claire a její nekonečná závist!!! Všechny lidé jsou asi kupci!!!!
    • Člověk se pozná podle chování. Když něco umí tak se nemusí chovat jako prase!!!
  • Sami jste blbečci




    a natt máš pravdu....!!!! *3*
    • Samochvala dost smrdí!!!!


      NATT NEMÁ PRAVDU!!!!!
  • NECHTE HO BÝT NÁHODOU JE TO FAJN KLUK A KRÁSNĚ ZPÍVÁ......... *3* *14* *16*

    ....................................................
    TAK NA NĚJ NEMÁTE TAK HO URÁŽÍTE JENOM ZÁVIDÍTE NIC VÍC *16*
    • Proč se každá hardcora fanynka ohání tím, že mu všichni závidí? Upěnlivě Vás prosím, vymyslete si něco jiného, jeho haters jsou tak kreativní a vy né? Styďte se!
      • Máme byť kreatívny? A na čo? Z každej fanynky ktorá sa Justina zastane robíte hneď blbku ktorá nemá nič v hlave. A on je tiež len človek ktorý robí chyby. Bože tak kopol do stoličky. Vy ste to nikdy nespravili? Je ako mi len všetko čo spraví musia ľudia hneď komentovať. Tak spravil nejaké chyby. Keď sa nejaké baba začne rezať drogovať a ďaľšie hovadiny, nikto jej nič nepovie tak prečo nenecháte na pokoji aj jeho ??? *10* *10* *10*
        • kiss.miss
          1.Neděláme, sami se tak prezentují. A vy z každého hatera nulu, co závidí, tak kde to jsme?
          2. Nikdo mu nenadává, že kopnul do stoličky, kde zase bereš ty bludy. Pouze, že se neumí chovat a to je pravda. Nám se to stát mohlo, ale on je celebrita a sám se prezentuje jako ho*ado. Chtěl být slavný, tak ať si pěkně sežvýká i stinné stránky. Kluci z One Direction jsou slavní stejně jako on a umí se chovat.:-)
          3. Zvláštní. Já si nikdy nevšimla, že puberťačky co fetují, trpí sebepožkozováním nejsou kritizovaný. Většinou do nich okoli dost šije. Navíc o takových puberťačkách se nepíše v bulváru, kdežto o něm ano.
  • kiss.miss
    Jžš, blbeček kopne do židle a už je hned o čem psát.
  • Osobnost se pozná podle vzdělání a hlavně chování. Tento mladý blbeček není žádná osobnost, je to pouze rozmazlený fracek který nic neumí.
  • Jak já bych se sním rád pomiloval

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit