Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezky nazpívala píseň NAJEDNOU
  • Je hezká, ale blbá a ještě rozvrací rodinu! Ale na to musí být dva, takže ON je taky v-l!
    • To si ona myslí o sobě. Je to obyčejné zvíře s vemenem,který má 4 struky a dává otrávené mléko.
    • Hezká tvaricka ale piliny místo mozku.Už se chlubí,že to bude kluk, a já si myslela že to bude hrosatko po mamince.
  • Holt když se dole postaví,nahoře se to zastaví. Ale zrovna u ní?
  • Proč by měla někoho zajímat? Lituji tu holčičku,protože nikdy nepochopí proč táta odešel. Ten chlap stojí taky za .... když mu stačí hezká tvaricka a pod vlasama vysypano.
  • Třeba slon to nás nezajímá. Nás zajímá jak vysvětlí 7létě holčičce,že ji sebrala a odsoudila milujiciho tatínka. Mám pro ní jedno slovo a to je k...a. Pro popularitu udělá vše jak je vidět.
    • Může někdo pochopit proč lidem pravda nelíbí? Tak ten člověk má vysvětlit 7leté holčičce,že tatínek nechal oblbnout se zlatokopkou,která ji ráda mít v životě nebude. Nic ji nepřeju víc z celého srdce než to co udělala té holčičce aby to samé stalo i ji. Jak se říká boží mlýny melou pomalu ale jistě. Nejednou jsem se o tom přesvědčila.
      • Linda nedivte se tomu. Dnes se pravda už se zase nenosí. Nebojte se osud té fiflene to vrátí i s urokami
  • p.Monco,uz byl nejvyssi cas na mimco.Jste moc sikovna,plna energie.Od mala Vas vidim jak vyrustate,v televizi,tisku a jste cim dal hezci,i krasne zpivate...Preji Vam,at mate z mimca jen radost,az se konecne narodi a at se Vam vse v zivote ok dari,mam Vas moc rada.
    • Myslím,že u některých jedinců by mělo být množení zakázané !! *2* Třeba právě u Horny,který opustil 7miletou dceru..
  • ..chováním připomíná jiné zvíře *15* Začíná na k a končí na a ! *1*
    • Hroch? Ne je to Xantypa:-rozvracecka rodin po tatínkovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit