Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michale kaja se k tobe hodi nedej na drby cesi jen drbou jsou hnusny fuj
  • každý rád kritizuje....ale realita je někdy úplně jiná,hodně chlapů neslavných uteče od rodiny,celkem hodně(NE MEDIÁLNĚ ZNÁMÝCH) a nebere se to jako tragedie jako v tomto případě,myslím,že oba nemají problém najít protějšek....nehledě na to,že ženský jsou někdy větší mrchy než chlapy,vyčůraný jak mraky,myslím že je to tak 50% na 50%.Lída
  • Nezodpovedny Hrdlicka,ktery se chova jako zlata mladez,jako pubertalni hejsek si mysli,ze je King.Na jeho miste bych se stydela a lezla kanalama.A vzah k dcerce?Ta az dospeje a zjisti,co je papinek zac,vystavi mu uctenku.
  • třeba má "výkonný" "píp" a tak jí to vyhovuje
  • Ten nesoudný člověk vypadá jako pitomec.
    • opustit tak krásnou ženu muže jen 27 blbeček co si nedokáže vážit rodiny atd a radši jde za mladší tenistkou:) možná je pani Borhyová o něco starší ale pan Hrdlička věděl do čeho jde a hlavně dělat dítě jí nemusel když se na ní vykašlal hned jak se narodila dcera :( podle mě se chtěl jen zviditelnit a to se mu dá se říct povedlo takže jak jsem si o něm myslel že je to fajn chlápek tak ted si o něm myslím jen to nejhorší ale co chcete od mladého pubertaka co to nemá v hlavě srovnaný že ?
    • Podle sebe soudím Tebe? Proč je nesoudny? Neodhalil člověka který jde po majetku a podlehl nabízeným laskominam? Ona madam to umí dobře,nechá si udělat dítě aTypické blbecku plat. Myslím si,že když si chtěla užít tak v dnešní době se může chránit!!! Holt blondýna prahnoucí po majetku u dvou děti nezůstane!!! Nikdo nemusí nikoho ocernovat ale jsem žena a odsuzují lehkomyslnost žen v dnešní době!!!! Možná že bývalý řecky přítel by mohl vyprávět!!!!!
  • Hmm, on s ní randí? A nebo s ní v posteli "píp"? No ale pokud jim to oběma vyhovuje...
  • Dyť je škaredej jak noc...Koho to zajímá, že ten zmetek, co utekl před zodpovědností, sbalil nějakou hloupou nánu? To už v Česku patří mezi tzv. celebrity kromě zlatokopek i figurky z Novy?
    • souhlas na 100 % *1*
  • tady na té fotce vypadá jako by měl zika virus
    • Už jsi se podival do zrcadla?? Ne,tak se pořádně podívej jak vypadá pomlouvac a zavistivec.STB by z Tebe mělo velkou radost!!!
  • Chtěl jsem napsat něco podobného,ale předběhl mě k a má pravdu.Tak já přitvrdím to jsou zprávy pro chátru,.která dostala tento stát tam,kde je.
  • Text Vašeho příspěvku,
    Prosím vás dávejte zajimavé zprávy a ne takové hovadiny jako jestli nějaký Hrdlička randí s nějakou Plíškovou. To nikoho nezaJÍMÁ, možná tak nějaké báby-klepny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit