Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je jak pro koho,někdo to rád sleduje,někdo ne,nebudeme házet některé diváky do jednoho pytle,dá se na to dívat,spousta diváků třeba vůbec nevadí repríza,mně a paní se to líbí,škoda že to tak dopadlo,že na to nejsou peníze,o tom už se diskutovalo před několika lety,kdo se díval volejte novu,tak tam padla právě ta zmínka.Ale herci Matonoha a Dejdar byli dobře úžasní,ani jsem nevěřil,že to hraje Dejdar toho Ozáka,a ty jeho grimácké charakterní pohyby,jsem vůbec nevěřil,že to Dejdar tohle krásně dokázal nahrát v osobě Ozáka,to musíme uznat.Děkuji
  • Ale, Commeback docela ušel, i když to sezení na gauči zase obšlehli u Přátel, že? Po Růžovce, Ulici a jim podobným časem ani pes neštěkne, bývalé seriály ČT však letí, to nikdo prostě nepopře. Kvalitní herci, hudba, dobře natočené, nelaciné kvůli reklamám....ty se budou vysílat pořád!!!!!!!! i když novinářská žumpa do nich bude šít, ale sama nic nevymyslí a nenatočí a ty současné žumpy sledují jen magoři- viděl jste někdo se prát doktory v nemocnici na chodbě kvůli sestřičce???? A hlavně nebudou muset do TV Žumpa, kterou pro ty dávno zašlé zbytečné, ale kdysi hltané seriály a soutěže zřizují....
  • rád bych mu vopíchal ženu :-)
    • Děj si pozor aby někdo neopichal tu tvoji. To by byla sranda co?
  • to je zase blábol toho rádobyherce.
    ten seriál se nenatáčí protože byl přihlouplej a neměl takovou sledovanost jakoou by chtěli.
  • tak hlavě že na nablblou ružovku peníze jsou :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit