Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že by se pro tyto výborné herečky nenašly role i ve zkoušených inscenacích?To se mi nechce věřit.Nejsou ještě ve věku stařen,které nejsou schopné si pamatovat text a ani vizáž nesvědčí o jejich věku!
  • Mám Martu Vančurovou moc rád,moc se mi líbí. Mrzí mne že ji propustili. Je příjemná,do ničeho se neplete,nemá žádné skandály. Přeji jí,aby zase něco pěkného sehnala a taky hodně zdraví. Vlastik Štěrba Kunovice
  • Je to škoda, obě mají co nabídnout. Do kolika let hrál pan O.Lipský??????
  • Koho to zajímá.
  • Pro důchodkyně to není žádná tragédie aspoň si odpočinou.
  • Když je nikdo neobsadí, mohou klidně jít do demokratického důchodu. Věk na to už mají, ne? *3*
  • Já myslím, že to tak horký nebude. Dámy mají určitě nějaké hostování nasmlouváno a tantiémy taky připlují.

    Jinak je to hezký dárek od praporčíka Arazíma
  • prt
  • neni topfer náhodou - jenom čirou - žid?
    • josef.servit.9
      Znal jsem jednoho Petra Fialu, odborníka na raketové motory ?Ten Fiala
      co huláká za ODS se mu velmi podobá ?Je to ukázková mandelinka šapiiirrro.
  • Doporučuji jit na pracák, prodělat rekvalifikační kurz a hybaj do fabriky k pásu na 3 směny za 11 tisíc čistého.
    Je to pohádka? Je. Tyto celebrity by to psychicky nezvládly a hned první den by se zhroutily.
    • Souhlasím s vámi a dal jsem +.Jen dodám ve,že "umělci" vždy slouží určité třídě i když si někdy myslí,že jsou to "ONI" kdo tvoří dějiny ale to se hrozně ale hrozně mýlí!!!
      • Umělci v každé době zpívají písně toho, kdo jim dá chleba.
        • Dnešní době to taky není žádná sláva,ale dřív aspoň se v divadlech i v televizi byli věci na které se dalo dívat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit