Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robertovi Pattinsonovi Se Hodí Kristen Steward !! I Když Se Říka Že Má Někoho Jinyho. I Tak Ji Mam Pořad Rada A Přala Bych Si Aby Byly Zase Spolu. Tak Všechny Doufejme Že Spolu Budou!!!!! *14* *14* *3* *3* *1* *1* *2* *2* *15* *15* *14* *14* *4* *4*
    Jůj Jsou Krasný Par Jo A Jsem Jjejich Moc Velka Faninka
    • Doufam že se vam to splní i ja bych byla rada i když jsem slišela to všechno ale i tak patří k sobě Kristen Stewart a Robert Pattinson. *14* *14* *3* *1*
  • Ahoj Tak Co Budou Zas Spolu ? Robert Patinson A Kristen Steward Snad Jů Moc Jim To Swůšíí A Moc Se K Sobě Hodí Tak Držím Palce
    *14* *14* *14* :* :*
  • Nikoho lepšího si vybrat nemohl vypadá jako bárbie od matela to radši ať je s Kristen... *16*
  • tak jako to není normální Rob se ke Kristen hodí moc jim to sluší i přes to co ona udělala tak se snaží,aby byli spolu ale osobnosti dávají informace pokaždé jinak tak čím si mám byt jistá dnes napíšou že je s Dakotou a včera napsali,že je s umělkyní a nakonec je věrný Kris tak co?? a mohlo by dávat víc novinek o nich, protože jsou tu samí blbosti *14* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit