Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Trojanová napište na můj e- mail, popovídáme, pomůžu Vám.Měla jsem to samé 24let.Nebojte se, je mi jasný,že Vám píšou lidé jako tady,ale opravdu napište nějaký mail na ktarý Vám mohu napsat.
    • dobrý den, mohla bych se na vás také obrátit? Mohla byste mi napsat Vaši e-mailovou adresu.
    • také bych chtěla pomoc ,mohu se také na vas obrátit
  • tak mne by zajimalo po cem to tedy ma. Ja zjistil, ze deprese ktere jsem mival casto, tak jsem mel z vetsiho mnozstvi sacharidu. Ted si dam neco se sacharidy ojedinele jako test, zda jiz je to lepsi a do tri dnu mam nejake deprese i kdyz uz jsou mensi.
  • ...já taky bojuji s depresema,nikoho tím neobtěžuji,asi proto že nejsem se.rebrita....
    • To nejsem já tento -jarda-
      K tomuto tématu se nemohu vyjádřit, musí to být hrozné, ale herec by měl umět zahrát i roli člověka bez deprese...
    • Ona tím chtěla pomoct, protože s takovýma věcma se lidi nechlubí.
      • Monty když chce pomoct tak má vyhledat odborníky. Není náhodou na prvním místě v pomocí rodina a manžel, který raději nabere hodně práce místo toho aby pomohl vlastní manželce? Naflakat děti umí každý chlap a ženou starej se. Co myslíte z čeho tu nemoc má?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit