Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudak Jistin je dobre ze se mu nic nestalo jinak by mohl skoncit v nemocnici nekdo mu to pral ale nechapu proc noaco ze je jinej nez ostatni asi mu zavidi jak je hezkej ale nikdo by si nemel prat aby nekdo umrel nebo aby se mu neco stalo co kdybi ten clovek mu to pral a byl by na chvili Justinem tak by se mu to nelibylo a treba Justin kdybi se to nekomu stalo tak by treba za nej lej protoze ma dobre srdce no ale novinari by meli ukazoovat nebo psat ze prispiva na chatitu pomaha hodne lidem anikdo to nevi a proc? Prptoze to nikdo nikam neda a nebo nenapise pispu a ukazujou jenom to co udelal spatne a nebo co provet a najednou to vi celej svet ja tim chci rict at je Justin jakej koliv berteho jako ostatni zpevaky on je popova hvezda a nekoukejte jenom na to co udela spatne ale koukejte sty lepsi stranky co udelal dobreho pro lidi mozna ma taky plny zuby to co vi delate na konzertech ale kouka na to je ho mate radi a ze ste jeho fanousci a za to om je rad ze vas ma avi by ste si ho meli taky vazit no a co ze byl ve bezeni a nebo ze mel bbpuracku a nebo taky ze kouei mariuhanu nebo co to kouri to delal vsichni popovi hvezdy ne vsichni ale nektery jo a ze semu smejete ze ma holcici hlas no a vi mu ho zavidite co?on ma talent vy ne tak se nesmejte jak vypada nebo jakej ma hlas a nebo jestli je gay nebo jestli je na holky ale neni gay a jeste jednou nikomu nic neprejye spatny skutky se vam muzou vratit
  • Je mi ho tak líto... Buďto ho někdo pomlouvá nebo ho každej nesnáší!!! Každý druhý člověk (kamarádka,teta atd.) kterýho potkám, ho prostě nesnáší!!
  • však taky na něj dojde,otázka času
    • máš pravdu
      • Vy jste tak zlý!!!!!! Copak mu to snad přejete!? Chudáček Justin... Je mi ho fakt líto, nikdo ho nemá rád!!! Taková slavná osobnost a všichni akorát říkají, že je blbej, že je to de*il a bla, bla, bla...
  • Škoda, že se mu nic nestalo! Nééé, to byl vtip. Samozřejmě bych mu žádnou nehodu nepřála i když se mi jeho osobnost hnusí. A myslím si, že je jedno jestli se jeho " luxusní " auto nabouralo, protože on má tolik prachů, že si koupí nový. Docela by mě zajímalo, jestli je aspoň trošku slušnej a přispívá na nějakou charitu?
    • Představ si,že dává peníze na charitu :O -_- (y) On má srdce ze zlata,ale o tom,že byl pomáhat postavit školu,daroval peníze o tom nikdo nenapíše -_-
      Když někomu pomůže,daruje nikdo o tom nenapíše.Když udělá nějakou chybu píše o tom každý a ví o tom celý svět -_- Krutá realita (y)
      • Fakt?????????? On pomáhal postavit školu a daroval peníze?????????? A proč o tom ti blbci nenapsali!?!?!?
    • jseš vtipná!!!
    • 1) přispívá na charitu
      2) nejseš vtipná
      *7* *7* *7*
  • Aspon´, že vyvázli bez zranění nebo jakéhokoli jiného úrazu. Ještě že to dobře dopadlo. Kdyby to dopadlo hůř, mohl by někdo taky skončit v nemocnici.
  • díkybohu, že se jim nic nestalo.. *4*
    • To je dobře, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit