Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tu roční pauzu si zaslouží za těch pět let toho stihli hodně.ALE DOUFÁM ŽE SE VRÁTÍ
  • Už bylo na čase!!
  • To si děláte ze mně snad už pr**el ne? Oni pracovali 5 let vkuse a tedˇkdyž si chcou dát pauzu, tak se hned rozpadají? Bože!!! To by nám neudělaly. Tu pauzu si zaslouží. Já se jim nedivím, podívejte se kolik toho za těch 5 let stihly... A ještě k tomu Louis na twitter napsal ,,Promise :)" Aji všichni ostatní kluci slibujou že neskončí, a já nemám důvod jim nevěřit.... DOUFÁM!!!! A ještě co to tady melete za kraviny že by jste se nedivily kdyby šel každej na solo karieru? Bože, je to ONE DIRECTION!!! Jeden směr, teď už jakoby dva (Zayn...), ale chápeme se ne? Nemůže to být pět směrů.... Byl je a vždycky bude jen ONE Direction... <3
  • Oni odpočinek potrebují. A pak se vratí a zase to rozbalí.
  • The Sun podává dost nepravdivé informace a kluci se již vyjádřili, nemluvili o tom, že roční pauza, ale každopádně nějaká bude. Přece jen si jí zaslouží. Nikdo taky nemluvil o sólových projektech a co se týče návratu.. Slíbili, že se vrátí, že jde opravdu jen o odpočinek
  • Kluci z 1D si dal jenom pauzu.
    Proč jsi všichni myslí že se rozpadnou ???
    Co je tohle za blbost !!!!! To by nám neudělaly !!
    Přeji jim tu pauzu ať si odpočinou !!
    Potom se vrátí zpět a budou dělat další turné !! *4*
  • Potřebují pauzu !! *3*
    Až skončí pauza budou pokračovat dál. *3*
  • Narry
    The Sun píšou velice často nepravdivé informace které jsou často lži!!Kluci nic takového neřekli !!Ale jestli to bude fakt pauza ,tak to je konec 1D .Je to tak vždy pauza a pak konec,miluji je moc a fakt mě to dost štve ,ale to je jejich volba :((Taky jsem četla ,že zpěvu se chce věnovat Harry a Niall ,Liam chce psát texty a Louis bude hlavně tatka a pak prý chce hledat nové talenty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit