Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně se nejvíce líbil Martin Preiss, měl takový kultivovaný přednes a občas to jeho šelmovsky zvednuté jedno obočí - to se mi moc líbilo :-). A také ta jeho podoba s maminkou Janičkou (mou oblíbenou herečkou). Po něm nastoupil Ondřej Hejma a to byla hrůůůůůza, ty jeho "kecy" se nedaly poslouchat.
  • Nejhorší moderátor pořadu "Chcete být milionář" byl Ondřej Hejma. Strašně mi lezl na nervy (vlastně leze, protože tento pořad opakují na TELCE). Nesnáším jeho řeči a jsem na něj už alergická. Hádání s účinkujícím mě velice baví, ale už jsem se dokonce kvůli Hejmovi na to přestala dívat. Je otřesný...!!!!
  • nejlepší moderátor milionáře byl ondřej hejma, byla sním největší sranda
  • U mě je na prvním místě Martin Preiss na druhém místě Vladimír Čech a na třetím je Marek Vašut *4*
  • bubla007
    Ja jsem nejlepci ciganksa z ovy som pisna na to s milankem
  • Jedině Čech :) ikdyž Vašut není špatný, ale Čech je Čech :) viděla jsem jednou Preisse a to bylo něco otřesnýho.
  • Upřímně si myslím, že tyhle dva moderátory úplně nelze srovnávat. Dost se od sebe liší a o tom to právě je.
    Nedopadlo by to přeci jen hůř, kdyby se třeba Marek Vašut snažil Vladimíra Čecha napodobovat?
    Naopak jejich rozdílnost je skvělá. Vladimír byl nenahraditelný moderátor, ale moc se mi líbí, že se Marek nesnaží jít přímo v jeho stopách, ale naopak zůstal svůj a moderuje soutěž podle sebe , a tak by to mělo být. Navíc.. soutěži to vždycky dodá super atmosféru :)
  • Nemůžu si pomoci, ale myslím, že Vašut to tak nějak neumí.. Chápu, že nechce být jako Čech, ale on neumí ani tak zajímavě číst ty otázky. Přijde mi, že to tak ledabyle odflinkne, Čech už tomuhle dával takový zajímavější nádech.
    A co mi dost vadí je, jak Vašut kecá. Pořád, nenechá soutěžícího v klidu přemýšlet. A ani tak hravě, šibalsky zkusit člověka mást jako to dělal Čech. prostě Vašut mluví a když soutěžící řekne svou odpověď přijde: "Myslíte?" nebo "Určitě?" a "Jste si jistý?"
    Prostě Čech byl OPRAVDOVÝ moderátor, i když chápu Vašutovo těžkou pozici...
  • Vašut nesahá Vladimírovi ani po kotníky a nikdy nebude !
  • Marek Vašut se nám doma líbí víc. Vladimír Čech byl hodně ohleděný, chyběla mimika /bylo to pořád na jedno brdo/ a bylo vidět, jak mnohdy tlačí na pilu, aby byl vtipný. Ty poslední roky vysílání už jsme se na něj ani nedívali.
    • Pan Čech byl člověk,který nikdo nemůže nahradit!!! Prostě vychován podle staré školy,který ví jak se má zachovat v každé situaci. Maminka na něho může bt pyšná!!!
    • Pan Čech tam byl jako moderátor a ne jako herec. Prostě my, kteří ještě pamatují pana doktora Pixu byl stejně noblesní jako on.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit