Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Praze se perou prachy a tak je potřeba je utopit ve "vip" projektech. Svoláme nanynky ze země a uděláme soutěž aka světovou. Důležité je, že na to lidi budou koukat a ze slečny bude "celebrita", která bude za velenáročné kšefty inkasovat trvdej cash.
    • přesně..
  • Podle mě jsou soutěže krásy stupidní. Potvrzuje se tak, že v dnešní době je pro některé lidi důležitější vzhled, než rozum.
    Jméno ani tvář přece nejsou důležité, důležitá je myšlenka a názor :)
  • Bože,všichni jen závidíte nic víc.Jo uznávám mě se taky jedna liíbyla víc ale stejně s tím nic nenadělám,takže na co bych to ÚPLNĚ ZBYTEČNĚ řešila.Ale jako všichni tady máte bezvadnou inteligenci to vážně musím uznat.A když víte že vy by jste to nedokazáli tak si záviďte ale nikam to nepište a nikoho neurážejte laskavě,je to neslušné.:)
    • Tak hlavně, že ty si pripadas chytrá;) Jde o to, jak uz tady někdo psal, ze nezavidime, jenom nám přijde OBROVSKA SKODA PLYTVAT PENEZI NA NECO TAK POVRCHNIHO JAKO JE MISS. A už vůbec nechápu ty, co utracej za posílani hlasů. A pokud bych měla hodnotit vítězku - hubenější a vyšší proste už asi nenašli no :(:D
    • nejde o to, že bysme záviděly. Jde o to, že si jen myslíme, že celá ta soutěž je kravina.
  • Česká Miss, jeden velký trapas!!!!
  • Omg, s těma misskama je to hrozný. Znám obyčejný holky, co jsou daleko hezčí. Vyhozený prachy.:D
    • Přesně! A nejsou to žádný vyhubly anteny s tak povrchnima ambicema.
    • asi tak :D
      *14*
    • nika1979
      třeba ty že to pišeš *14* *14* *14* *6* *11* *3*
  • Asi se po nocích u poroty činila víc než ostatní. *1*
  • Byly tam stokrát hezčí ;) než ta co to vyhrála -_-
  • Tyto soutěže, jsou jenom vyhozené peníze.
    • zase nekdo chytry
      • Podívej se kolem sebe a otevři oči. Nepatřím mezi -nacti leté jsem o něco starší a už vím jak to v životě chodí. Krásné tvaricky nezajistí budoucnost,ale skromné vystupování ještě se nosí. Co myslíte,že ty holky čeká? Nic,za 2 nebo za 3 roky ani pes po nich nestekne.
      • Peníze se v dnešní době dají využít na užitečnější věci. Třeba na těžce nemocné . Nemyslíte,že by to byli lépe investované peníze než do nějaké "rádoby celebrity",které jsou k ničemu. Kdyby se na něco takového přihlásila moje dcera tak ji vydědim. Dřív se soutěže krásy byli taky ale ty holky byli skromné a nedělali z toho nějaké divadlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit