Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To mi taky jednou na ulici dostalo kluk si hral na radoby ALFACKA a pritom mel ksiltovku jak HOPIREK s rovnym ksiltem
  • Bohuzel to je dnesni mlades takhle vypadat jak bukvice :( je to k placi driv byla vojna a co je ted?? Tenkrat z kulka byl chlap a ne jsko dnes dnes je z kluka holka
  • Ne jen ty co udajne zpivaj jsou bukvice ale ti mladi fakaani kteri maji paticky gelouskove a v ddrzce jsou jak holcicky (Manicky) jeho dat s justinem bobrem do vezeni tak z nich jsou mamky tatici. Hned pri prvni noci by je tam nekdo vojel
  • Adam je ten nejůžasnější kluk na světě. Je talentovaný má velké představy o své budoucnosti. Je milý a skládá úžasné skladby. Nazpíval pro nás hodně coverů, které zpívá i na svých vystoupeních, jsou to například:Písnička od Bruna Marse- When i was your man, mebo ten nejnovější od One Drection-Best song ever. Je vtipný a oceňuje práci jinných interpretů. Sposta lidí mu říká, že je buzík, nelíbí se to mě ani jemu, le ani jeho fanynkám. Také mu vyčítají jeho barvu vlasů, mě osobně se zrzavá líbí, a to moc. Mám ho jako osobu i interpreta moc ráda, je to fajn kluk, No...Je PROSTĚ BOŽÍÍÍÍ <3 <3 *3* *14*
  • Adama mám moc ráda,ale jak sám říká,nevidím podobu s Justinem ;)
  • Bože! Další buzík! *16*
    • No jasně!Všichni hezcí kluci kteří zpív
      ají jsou automaticky buzeranti....... -_- Vzpamatuj se! -----___________-----
      • Souhlasím!
  • No tě búh!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit