Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu proč tam dali lucy kurvičky zasraný jen pro prachy peníze peníze peníze a nic víc hájzly jedni *16* *5*
  • ti novináři prostě musí nekoho porad otravovat,DELA TO PROSTE PRO PENIZE Č.......!!!!! *10*
  • kiss.miss
    Kristen teda rozhodně není žádná krasavice. Je bledá, vyhublá a neumí se oblékat, prostě chodí jako cuchta(v oblečení Roberta P. a rádoby sexy šatech).
    Lucy Liu a Denise Richards tam podle mě nepatří, ale já nejsem britský muž.
  • Naprosto to nechápu,Kristen je krásná :)
    • Co je na ní nádhernýho?? Vždyt je to megera ošklivá.
  • myslím si, že su i mnohem hnusnejší herečky než je Kristen nebo Mischa barton ..a lucy liu neni taky vošklivá..
  • neo_ap
    Co tam dělá Lucy Liu, si někdo dělá p***. A na první místo patří Uma Thurman. Komu se může líbit? Vypadá hrozně jak v šatech tak s mečem. – Dost divný žebříček. Však - Britové.
  • Jako já osobně bych dala na první místo toho žebříčku kdo ho vatvořil nějakej D***l *16*
  • Hmmm tak to by mě zajímalo kdo tenhle žebříček dělal ... Lusi Liu kočanda ... *14*
    • Bohužel lidi, tenhle žebříček dělá hlavně populace. Já taky nechápu jak se tam ocitla Denise Richards, ale briti jí mají za odpudivou.
  • No co k tomu říct. Si asi dělají srandu né, Kristen toková kočka a ni jí hodí na konec, jsou to D.......
    • souhlas s tebou nicolas
    • Kdyby sis to pořádně přečetl, došel by jsi k tomu, že to nebylo o vzhledu jako takovému, ale kvůli tomu, jak si hraje na mega-super herečku, jak se schovává před kamerami a jak je náladová.
      Sama jsem ve fanklubu Kristen, je to podle mě herečka s velkým potenciálem, ale v tomhle jsem s nimi za jedno. Nemusím její vystupování, je hezká a nadaná, ale, že by číšila sympatiemi, to ne.
      • A proc je tam teda slovo sexy,co to ma spolecneho s jeji povahou..
      • Si v jej fanklube ale nepáči sa ti ako vystupuje? o.O Are you fuckin' kidding me? -.- Čo sa má škeriť tým sprostým novinárom do foťáku keď na to nemá náladu? -.- a to že je náladová? teba by bavilo, že by si išla niekde s kamarátkami a paparazzi ťa prenasledujú na každom kroku? -.- a ešte niečo ona sa nemusí na mega-super herečku hrať pretože ona ňou je ;) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit