Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všem chytrakúm bych doporučila si připomenout, že pro Vendulku Karel složil písničku kdse vyznává, že za všecko ji vděčí -ještě že tě lásko mám !
    a uvjedomte si co Vendulka udělal pro malý nemocný děcka
    kdo ji ostouzí je obyčejné *12*
    • ještě že tě lásko mám *8* *7* *11* ?
      Dovol, abych se zasmál *15* *15* *15*
      Porovnej si to s Lady Carneval *14*
      nebo Popelkou!!! *5* *5* *5*
      Potom teprve uvidíš, jakej byl Karel frajer ještě za starý dobrý normalizace.
      Hladil lidi po dušičce *14* *14* *14*
      A s Vendulou? Tak leda Monte Christo, jinak nic *13* *13* *13*
      a lidi aby se uzoufali, v týhle strašný době by jsme karla potřebovali jako sůl, ne Vendulu *1* *1* *1*
      • Král Karel socík-popík I. *1* *1*
  • Není v tomhle prdistánu přepresidentováno?Já jsem dnes byl na WC po třech dnech a připadal jsem si také jako president.Jinak se k té zlatokopce nebude nikdo vyjadřovat.Osobnost byl její manžel,rozhodně ne ona.
    • Vendula není žádná zlatokopka, je to altruistická osobnost, která by se i bez Svobody dostala na vrcho! Kolikrát jí byl nevěrný? Ten vztah držela ona, kdyby jí nebylo, bůhví jak by dopadl.
  • zničila jsi život našemu nejlepšímu skladatelovi, jakého jsme kdy měli kolik ještě písniček mohl napsat,
    kolik radosti mohl ještě lidem dát? - *14* *14* *14*
    Takové otázky si ZA TEBE musí klást jiní.
    *10* *10* *10*
    Tohle ti, milá Vendulko, národ NIKDY NEODPUSTÍ!!! Bez něj by si umřela jako NULA!!! To si uvědom.
    A neschovávej se za mrtvou dcerku. Ta byla i Karlova *16* *16* *16* O něm ani slovo, co? Ono svědomí doběhne každého a Boží mlýny, jak se říká, melou pomalu, ale JISTĚ!!!
    O to víc nám K. S. chybí, o co hlubší krize nás drtí. *11* *13* *11*
    • Aha. Ona Vendula přišla, Karla učinila nešťastným a to všechno jenom proto, že to chtěla ona........ A co Kája? Ten byl chudák obětí. A proč tedy spolu byli tolik let? Asi proto, že to nebyl vztah na 14 dní......... Tyhle radikální jednostranný kecy fakt miluju.......
    • Úplně takto radikálně bych to neviděl, ale je pravda, že to nejlepší so složil bylo ještě před tím než si jí vzal. Pak už to nebylo ono.Do jaké míry stojí za jeho smrtí je otázka, spíš by to měly řešit historici pop-music a odborníci jako pan Černý nebo Salava nebo Miloš Skalaka. Určitě se s ním znali osobně.
      • a svý by si měl říct i Karel Gott, ne ? ty tupno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit