Přejít na výpis diskuzí

Claire Danes

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Skvelá herečka, Romeo a Julie hrála výborne, taky jí mám rád
  • Prajem všetko najlepšie k narodeninám, pretože je super. veľmi dobré hrá v serialy Homeland.
  • Happy B.day Claire.You are amazing and beautiful in Stardust *4* *14* *3*
  • To myslis asi Kate Winslet, ze jo ? *1*
  • Mrs.Dawson
    Jedna z mých nejoblíbenějších hereček. Krásná, talentovaná, no všechno. :D Důvod, proč jsem si o ní (a Kate) založila blog. :) Pokud chcete, mrkněte: http://about-kate-winslet.blog.cz/
  • Me osobne Claire ziskala filmama Terminator 3, Hodiny a Bídníci. Tam byla fakt že skvela. Miluju ji a porad ji budu branit *1* *14*
  • hej mozes bit rada ze si si zahrala s takim hercom ako je leonardo dicaprio hej !!!! a inac ini si mislia ze si krajsia od kate winsled ale to neni prada nesiahaas jej ani po peti .......... viac si to zasluzila kate ako ti hrat s leonardom dicapriom lebo on je inee ako ti ja viem kady bi si chcel s nim zahrat ale ti si nemala ti ten film len kazis .... *16* *16* *16* *16*
    • Nauč se radši psát, je vidět, že jí jenom závidíš. ;)
  • clairedanes

    viděla jsem film Romeo a Julie a je v něm naprosto užasná a Leo Dicaprio taky.Je skvělá herečka a má velké talent přeju ji vše nejlepší do života a do rolí.Claire is best best best. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: clairedanes

      Chybí jim tu v její filmografii The Mod Squad. Rok 1999. Česky: Parchanti nebo poldové.
  • Neznal jsem ji,

    viděl Stardust a stále mi vrtalo hlavou, čím že to tu Gwynetku tak vylepšili, až mi došlo že to Gwynetka nemůže být. A tak jsem se dostal na stránku týhle krásný holky.
  • Yvaine

    Právě jsem viděl Stardust, krásně jsem se uněj zasnil, nic podobného jsem dlouho neviděl, a pak že fantasy je brak,
    krásná Yvain perfektní film. ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit