Přejít na výpis diskuzí

Cillian Murphy

OSOBNOST 10.4.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to dobrý herec.

  • čisté jmění:40 milionů dolarů,peníze nejsou v životě všechno.

  • čisté jmění:40 milionů dolarů,peníze nejsou v životě všechno.

  • čisté jmění 40 milionů dolarů,peníze nejsou všechno.

  • Cillian Murphy je druhořadý herec,Peníze nejsou v životě všechno.

  • Je fakt božíííí!!!! jako první jsem ho viděla v Anthropoidu.....a říkám si že je k sežrání....Pak jsem se podívala na jeho jiné filmy a přijde mi že nejsou známe.ale i tak jsem se na ně podívala a říkám si sice není slavný třeba jako Johnny Depp....ALE JE PROSTĚ LEPŠÍ!!!!! umí zahrát cokoli.....záporáka, debila ( v nějaké komedii), umí zahrát ženskou v uvozovkách,,hodně se mu povedl Gabčík..... Tento muž  nemá chybu a zasloužil by si více fanoušků...co se týče jeho očí.tak má nejkrásnější oči na světě..mám podobnou barvu ale jeho jsou hezčí...ještě vypadají hodně nebezpečně a to je na tom sexy....povahově mi přijde sympatický....a snad bude víc filmů s ním abych se pobavila :D

  • Krásný a velice talentovaný! To je Cillianek, miluju ho :-)
  • Je to gay nebo ne ?
    • není
  • Disco Pigs - k tomu nemám co dodat, patří do mojí top 10, lepší hereckej výkon už sem dloooouho neviděla! Ten mentálně narušenej mladík mu sedl! Výbornej herec, věřim mu všechno..ten úžasnej irskej přízvuk (i když si nejsem jistá, jestli fakt mluví s irskym akcentem) prostě famozní! Je to výbornej herec, má fakt charisma, dlouhej pohled do očí a měl by všechny ženský..krása, talent, charisma a neni to američan..no neni dokonalej? :D
    • dodávám, že působí dost skromně, což je mi velmi sympatické
  • *14* *14* *14* já ho tak miluju je ůžasnej fakt moc *1* *1* *1*
    byl úžasný ve Filmu SunShine nebo Batman začíná a na začátku temný rytíř *14* *14* *3* *15* *2* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit