Přejít na výpis diskuzí

Chuck Comeau

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chuckisssek

    Happy B-day

    happy Birthday Chuck!!!
  • Vše nej

    vše neeeej Chuckuuu *3*
  • bouvfan

    happy b-day

    Takže, dneska ma Chuckys narozky a už je mu třicet.Jako mně to připadá strašně smutný...dyť už je třicátník...to je strašně smutný...ale newim třeba je on štastnej že už je mu tolik ale já bych byla radši kdyby mu bylo teprve dvacet. *14* *14* Jako jinak doufam že simpliky nikdy neopustí a bude s nima hrát co nejdýl...protože to je nejlepší bubeník kterýho znám a simplici by si určitě taky jinýho nepřáli....aspon doufám *15* *15*
  • sebikelik

    :-!

    Fuj mě se Chuck vůbec nelíbí...Seb je lepší... *1*
    • simple.plan-fan

      Re: :-!

      Cože?? Kdyby nbylo Chuckyho tak by nebyly super songy!!! Kdo by jim hrál na bicí?? S kim by dělali kraviny a smály se? S kym by se Pierre pral?? Asi nejsi normální když ho nemáš ráda, u něj se daj dělat jenom dvě věci, cituju Davida: "Musíte nás milovat nebo nesnášet!!"
      Sice je Sebík sympatickej a hezkej super klučina, umí super hrát a je snim sranda ale co by byly bez Chucka?? Tuctová popová kapela, on je drží nad vodou!! *16*
      • Re: Re: :-!

        To je pravda!! Sebby je super klučina je hezkej a je sním sranda, ale bez Chucka by to fakt nebyly Simple Plan! Kdo by s Pierrem založil Role Model? Opravdu, kdo by se s Bouvíkem pral? Kdo by jim psal songy? Ten citát s Davidem je super ale akorát že on říkal: "Musíte nás milovat nebo nesnášet, nic mezi tím neexistuje!" a to je svatá pravda! Fakt souhlasim se Simple.plan-fan a to že i celý Simple Plan sou skvělíí!!!
        • Re: Re: Re: :-!

          souhlasim s váma...je opravdu dobrej!!! Skládá ty nej texty, prostě je BEST jako ostatní kluci z kapely ..neymslela jsem to špatně :) pochopte že každýmu se líbit nemusí..já je lovíííím všechny mooooc..jinak nechci si dělat nepřátele. Ale pochopte to :) ale jsem ráda že jste mi nezačali nedávat za to že jsem řekla svůj názor..jinde by mě ukamenovali :) jinak ZBOŽŇUJU JE!!!!!
  • Blahoprani

    Takže dnes je Chuckovi 29.let tak mu přeji všecičko nejleší a at´ se mu splní každé jeho přání, VŠE NNNNEEEJJJ *14* *14*
  • df

    Chuck je klásneej.. ten sem mi líbi hned po Pierrovi.. *3* Klásnoučkej.. *15* *14* *14*
  • ywett

    Chuck

    Chuck je prostě borec *1* super bubeník *3* a musí se mu i nechat že je pěknej *14* *1*
  • je skvělej *4* *14* *1* *1*
  • Chuck je úplně skvělej *14* a úžasnej mám ho z SP nejraději a je to aji skvělej bubeník *4* *1*
  • Chuck <3

    Chuck je úpe úžasnej chlap... *14* K tomu prostě nemám co dodat... *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit