Přejít na výpis diskuzí

Christian Bale

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Všechno nejlepší přeji Chrisovi k narozeninám. Nejradši ho mám ve filmu Equilibrium nebo Americké Psycho
  • Luky1987
    Chris je muj nejoblíbenejsí herec a ve filmech Americké Psycho, Equilibrium nemá chybu proste. Opakuju radsi fakt budu uznávat jeho ako nejaký herecký polena a skrachované existence jako jsou Van Damme, Steven Seagal nebo Dudikoff
  • Luky1987
    Radsi budu uznávat Chrise, který alespon umí hrát nez nejaký herecký polena Van Damme, Steven Seagal alebo Dudikoff
  • Luky1987
    Nejvíc se mi Chris líbí ve filmech Americké Psycho a Equilibrium. Je to proste výbornej herec
  • Christian Bale je perfekní a velmi dobrej herec. Urcite budu mít radeji Chrise, který alespon umí hrát, nez nejaký herecký polena Steven Seagal, Van Damme, Ashton Kutcher, Robert Patizon nebo Dudikoff
  • Happy birthday!!!!!!!!!!!
    *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • ariel
    všechno nejlepší *4*
  • Všechno nejlepší přeju Christian Bale je dobrej herec a umí hrát.Equilibrium a Americké Psycho tady ho mám nejradši
  • Christian Bale je výbornej herec.Najradši ho mám ve filmu Equilibrium
  • Equilibrium, souhlasim. Jeste si sezen nejaky Chrisovy filmy : Temny rytir, navrat temneho rytire, americke psycho.... Chris je fakt skvelej, to se nepletes a jsem moc rad, ze lidi s takovymi postojmi jen pribyva *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit