Přejít na výpis diskuzí

Chris Evans

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • halleberryreal51
    Chris Evans sexy man. Chris Evans Sexy Hollywood Actor & my sweet beautiful angel sexy colleague. I Love you Chris. I Love you movies Captain America trilogy, The Avengers trilogy, Fantastic Four, Fantastic Four: Silver Surfer & Big Gift. Sexy. Your love colleague Halle Berry Sexy Hollywood Actress. ♡ ♡ ♡ ♡
  • Happy Birthday *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Happy birthday *14*
  • Najlepší herec a najkrajší *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Nikdo není lepší mužský herec než Chris Evans
    • OMG
  • stoji to zato Marvrl je Marvel Avengers ma buducnost
  • Hrozně se těším na 3 díl kapitána ameriky. Slyšel jsem že tam bude bojovat Kapitán A proti Iron manovi, tak nevím komu mám fandit. Ale můj brácha je. Úplně zblaznenej so K. A. takže je jasný komu fandí.
    • Stevovi samozrejme
    • Nechci tváho bráchu zklamat ale podle komiksu v závěrečné bitvě vyhraje Tony Stark/Iron Man :D ale mám strach že když se ten film jmenuje Kapitán America tak asi vyhraje jeho jmenovec...stejně je Tony víc cool :D
  • happy birsday
  • Happy B-day Chris *14* *14* *4*
  • Tauredhiel_Thranduiliel
    Všechno nejlepší k 34. narozeninám, slaďouši ^^ :3 ♥
    Bože... já se tak těším na Civil War :3
  • Všechno nejlepší k tvým narozeninám Chrisi!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* Vypadáš úžasně , jsi úžasnej a tvé filmy zbožnuju !!!!!!!!!!! *5* *14* *14* snad jich bude jen přibývat a hlavně filmy o Avengerech a Capitanovi *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Všechno nejlepší Chrisi *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit