Přejít na výpis diskuzí

Cara Delevingne

OSOBNOST 25.4.2013 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když jsem ji viděl poprvé, říkal jsem si, panebože, obočí jak Brežněv ale nějak mi uvízla v hlavě. Abych se přiznal, zamiloval jsem se do ní.. ta její osobnost, prostě vás učaruje a je v ní něco, co v ostatních modelkách není. Je něčím vyjimečná, prostě to vyzařuje z jejích očích. Nechápu, že někdo dokáže říkat, že je ošklivá, to rozhodně není. Nebál bych se jí nazvat jednou z nejkrásnějších modelek.
    • souhlas *3*
  • Jste pěkní šprýmaři - jak může být její sestra Harry Styles, což je kluk jako buk - podívejte se na fotky a opravte si odkazy !!
  • javascript:addSmile(1)Ona má sestru Harry Styles. Tak to mně podržjavascript:addSmile(1)javascript:addSmile(1)
  • https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRojlI9tK3PcgNyuTBsBsTNVRo8f2Q1Oq2vTfKjmFol1v5pRde2pwiQw2Br

    Aha bez make upu jako modelka teda nevipada. Stejně nerozumím dnešní době:,, čím vychrtlepší tím lepší." . Každý má svého idola a nikomu to nevyčítám ale svet by se mel zamyslet. Pak prorůstá procenta anorexie a bulimie. Je to smutné.
  • Cara Delevingne je najkrajsia
    • Tak se s ní zaregistruj, to už se dneska může *3*
  • Všechno nejlepší Cara! *14* *14* *6* *3*
  • cara12
    HAPPY birthday CARA!!!!! *14*
  • Dokonala a krasna! To jsou myslim slova, ktera me napadaji, kdyz ji vidim:) Uziva si zivota a tak to ma byt;) Videla jsem papirova mesta, kde hrala Margo a musim rict, ze me naprosto uchvatila. Konec knihy me trochu zklamal a to hlavne ze strany Margo, ale ve filmu to zakoncili daleko lip, nez jsem cekala:) Nejenom krasna modelka, ale i kouzelna herecka a zpevacka!:)
  • Proč jde všem jenom o její obočí. Je fakt hezká modelka a herečka. A umí pěkně zpívat. Dneska jsem dočetla Papírová města a na Margo se skvěle hodí. A nemůžete ji kritizovat za to, že je bisexuálka. Kdyby jste takoví byli vy, chovali byste se jinak!
  • Cara je krasna modelka! Skvele se na ni hodi!:)) A kdo by resil oboci? Takhle kriticky by nemel byt nikdo...! Mne se aspon libi! Moc se tesim na papirova mesta, jako Margo si neumim predstavit dokonalejsi divku:*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit