Přejít na výpis diskuzí

Caitlin Beadles

OSOBNOST 8.3.2011 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chodí se mnou a vychovávat budeme tři dcery a tři siny
  • Happy BirthDay *14* *4*
  • Laura482003
    ja mam narodeniny v ten isty den *14*
  • je hezká pěkná krásná sexy *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • všechno nejlepší k narozeninám zdraví a štestí mame tě všichni rádi caitlin *15* *15* *15* *15* *15* *3* *3* *3* *1* *1*
  • všechno nejlepší caitlin at se ti daří k narozeninam *15* *1* *4*
  • ona ma stejne znameni ja ko ja
    • no nekecej ?? !! :D
  • je hezká *14* *4* *3* *14*
  • Andin blogís

    Hi I'm very glad that Caitlin has received a stack I am glad she is a nice girl
    *3* *4* *3*
  • Caitlin

    Ahoj:) Nevíte někdo co se jí stalo že byla v nemocnici a malem umřela nebo něco takovýho?:) Děkuju za odpověd:)
    • Mischel19
      tady je to celé, dlouhé smutné vím *9*
      Tady to máš celý *9* Dlouhé no
      Začala jsem svůj první rok na střední škole a rozhodla jsem se strávit víkend u jezera s mými sedmi přáteli v srpnu 2009. Měli jsme se skvěle. Pořád jsem si říkala "Tento rok bude skvělý!". Strávili jsme první den na jezeře posloucháním hlasité hudby, nezdravým stravováním a skvěle jsme se bavili - zapomenete na všechno kromě toho, co se právě teď děje. Dva z mých kamarádů a já jsme jezdili na vodních lyžích, zatímco zbytek se chystal jít na jezero s kánoi, které byli taženy za lodí. Velice jsme se bavili, skákali na vlnách a padali do vody. Všichni jsme spadli do vody a stěžovali jsme si, že máme vodu v uších a bolí nás krční páteř. Mysleli jsme si, že je to strašné, ale to jsme ještě nevěděli co mělo teprve přijít.

      Je legrační, když se kopnete do nohy nebo vás bolí hlava a stěžujete si na to, ale někdo se má hůř než vy, bez ohledu na to, jestli to vidíte. Jak jsme lezli zpátky na vodní lyže, byly naplněné vodou a znovu jsme spadli. Moji dva přátelé byli na levé straně a já zůstala na pravé. Když jsem otočila hlavu, uviděla jsem loď s kánoi řítící se na mě. Řidič byl otočený, díval se na kánoi a tak mě neviděl. Než jsem se pokusila uplavat, otočila jsem hlavu zpět. Vrtule rozsekala mojí levou nohu a roztrhla mi svaly, nervy, kůži a hlavní tepnu vedoucí k mému srdci. Kovová tyč připojená k vrtuli zasáhla mou pravou nohu a zlomila mi stehenní kost. Ten řidič nevěděl, že mě přejel a tak jel dál. Mí přátelé na kánoi si mě všimli a rychle přijeli zpět.... Caitlin měla v srpnu roku 2009 vážnou nehodu. Loď jí přejela nohy a dokonce již byla prohlášena za mrtvou. Je opravdu zázrak, že přežila a dokonce může normálně chodit. *9* *9* *9* *9*
    • Re: Caitlin

      Měla nehodu při vodním lyžování. Spadla a za ní jela loď, která jí neviděla. Ona zkoušela uplavat, ale měla takovou tu vestu aby se nemohla potopit a takové ty vrtule co má loď aby plavala, jí zasáhly nohy a zasáhly i hlavní tepnu. Přiletěl pro ní vrtulník ve kterém se dostala do bezvědomí a už jí prohlásili za mrtvou, protože nešla oživit, ale najednou se nadýchla. Doktoři jí zachránili obě nohy, ale má bohužel doživotní následky.
      • Re: Re: Caitlin

        poor Caitlin *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit