Přejít na výpis diskuzí

Bruce Springsteen

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Vynikajúci hudebník

  • Rocker.

  • geniální hudebník, ta jeho hudba to je neco ..... Dal mi hodne krasy skrz hudbu rovnako jak jisty Elton John 

    • Luky1987

      Súhlasím 

  • miluju ho.......velmi, velmi, je úžasný a sexy,
  • Je to velky clovek a nositel skromnosti.
  • Springsteen je uzasny

    Dnes jsem videla koncert Bruce Springsteena v Barcelone a byl to uzasny zazitek.
  • narozeniny

    dnes je mu 60let vše nej.....
    • beast

      Re: narozeniny

      long live to bruce springsteen!
  • aneriv

    BOSS

    Nechápu proč někdo jako Bruce Springsteen má tady na osobnosti.cz tak málo fanoušků v porovnáním s ostatními osobnostmi. Bruce je multitalentovaný muzikant se vším všudy. Charismatický, jeho písničky jsou úžasné a mají text, který něco znamená, není to pouhé plácání do větru, Bruce je dokonalý, nespoutaný a hlavně je jen jeden! Ne nadarmo je to BOSS. Doufám, že aspoň jednou v životě budu mít tu možnost vidět ho naživo. To co předvádí na koncertech je něco neuvěřitelného! Prostě Boss je BOSS, a tak to vždycky bude. Myslím, že už jsem napsala všechno co jsem chtěla *5* *5*
    • Re: BOSS

      V roce 1994 jsem viděl naživo Pink Floyd na Strahově...od té doby pár dalších koncertů ale něco podobného až 5. července ve Vídni. Boss byl naprosto dokonalý. Nevím kdo jiný hraje 3 hodiny v kuse a s takovým zaujetím. Drahá ale úžasná podívaná!!!
      • aneriv

        Re: Re: BOSS

        Kolik jsi platil? Byl jsi taky jedním z těch, co kupovali na poslední chvíli skoro za 6 000,- ? *1*
    • billy.rem

      Re: BOSS

      Nezbývá mi nic jiného než stoprocentně souhlasit. Tohohle chlapa žeru...a dala bych cokoli za to, abych ho mohla vidět *14* *14*
      • aneriv

        Re: Re: BOSS

        Občas se stává že ho lidé chtějí vidět kvůli zamilovanosti do jeho vzhledu, charismatu, netuším. Ale další skupina lidí je zamilovaná do jeho písniček a dala by vše za to ho slyšet naživo. Doufám že máš z každé skupiny lidí něco *3* Na jeho tour třeba do Vídně se nechytáš? Myslím že po tom co předvedl v Norsku to bude něco *14* *5* *5*
        • billy.rem

          Re: Re: Re: BOSS

          Do Vídně se bohužel nechystám:D:D stále nepřestávám doufat, že se ho ještě dočkáme v Praze... sliby se mají plnit, když tu prý byl v roce '95 tak slíbil, že se vrátí z kapelou;) *15*
  • paola15

    Bruce

    Přijde mi divný, že je nás tak málo...
    Bruce je skvělý...naprosto
    Zrovna žeru písničku Working on a dream..
    jinak se mi líbí Streets of Philadelphia:) *14* *3*
  • The Boss

    upřímný,pravdivý,skromný,talen tovaný-proto ho mám rád

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit