Přejít na výpis diskuzí

Brittany Murphy

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Již 5 let není mezi námi... To je neuvěřitelný... Pořád mám dojem, že bydlí v tom svém domě... že je to jen debilní žert... Bohužel, když vidím, nefilmovou aktivitu a nevidím článek o tom, že jí někdo spatřil. Uvědomím si, že lež to není. Britt nezestárne, bude pořád v našich srdcích. Ona tu možná není, ale její filmy a zpěv nás budou ji připomínat...
  • Nevěděla jsem,že umřela..brečím jak malá holka...byla úžasnáááááááááááá *14*
  • g.21
    Moc hezká ženská to byla, škoda jí. Věčná čest její památce !!!
  • Upřela ? :( to jsem nevěděla byla skvěla herečka :( hrajou Holky z lepší společnosti taky mi je do breku když to vidím :(( a vlasně si uvědomín že Britt bezi náma ...... už není :((
  • sabii
    Zrovna dávaji v televizi Holky z lepší společnosti. A je mi uplně do breku když si vzpomenu, že Britt už tu takovou dobu není. Miluju film Láska a jiné pohromy !!
  • zrovna jsem četla článek,že si její matka myslí,že umřela na plísně v baráku a žaluje firmu, která vilu postavila.. :-((
  • Ja to vubec nevedela ale perfektni a skvela a karasna to tedy byla,i Mek Raienova (OMLOUVAM SE ZA PISMO) ji je dost podobna i tu mam stejne rada :D
  • když brittany zemřela tak byla těhotná 3 měsíce se svojí dcerou.takže jí umrala i dcera. *13*
    • vcelkab
      Fakt? To jsem vůbec nevěděla. Nikde o tom nepsali, když jsem o ní četla.
  • vcelkab
    Byla fakt super, asi nejlepší herečka co znám. Je to opravdu obrovská škoda, že už ji v jiných filmech neuvidíme. Ach jo, doufám že se máš tam nahoře hezky Britt. *9*
  • jáá

    lidi myslete si co chcete já si myslím že za svoji smrt nemohla měla jsem jí rada byla užasná byla nejlepší vy se tu hadejte jak chcete ona vas vidí a ona se vám pomstí ona to ví co tu o ní píšete ! nejlepší její fim neříkej ani slovo to bylo nejlepší a vy se stydte za to co tu píšete ! chudinka :'( *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit