Přejít na výpis diskuzí

Brendan Fehr

OSOBNOST 31.12.2006 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brendan musel hrát v Ledové ostří 4 !! včera jsem se koukala no prostě krásnéj film !! *3* *14* *4* *6* *1*
  • Brendan je nádhernej! Miluju jeho rty, a taky jeho vlasy, a taky ten jeho zasněnej pohled...
    Mohla bych toho vyjmenovat hodně, takže asi stačí říct, že je prostě zkrátka nádhernej!!! *14*
    Jo, a vím, že už je to trochu pozdě, ale VŠECHNO NEJLEPŠÍ! *14*
  • katusa
    Všechno nejlepší k narozeninám! A chtělo by to něco nového s Brendanem.
  • katusa

    Filmová série na JOJ

    V sobotu 13.3 2010 v 20:15 h budou na slovenské stanici JOJ vysílat 3. dílnou sérii z názvem Princezna Samuraj. Všechny 3 díly vysílají za sebou. Brendan tam hraje muže který bude učit japonskou dívku bojovemu umění Samuraju.
    Aby mohla pomstit smrt svého bratra.
    Nešlo mi to umístit do novinek tak to píšu sem.
  • katusa

    Žádné české informace

    Jak jsem se dívala po internetu skonstatovala jsem že nejsou o Brendanovi žádné české stránky. Narazila jsem jen na jedny ale ty byly naposledy aktualizovaný v roce 2002. Je to škoda. *13*
  • avrilie

    :-*

    Všechno nejlepší milášku *14* *1* *14* jsi pro mě nejlepší herec *1* *14* *14*
  • veronickaa

    Narozeniny

    Happy birthday Brendan *14*
  • avrilie

    krásnej

    jj poprvé sem se s ním setkala v Roswellu a hned sem si ho oblíbila,úplně nádhernej herec a ty kukadla *14* *14* dále sem ho viděla jen v Nezvratným osudu a v Hladové noci *1* *15*
  • katusa

    Bones

    Brendan hraje ve Sběratelích kostí mladšího bratra Bootha ve 4.řadě.
    Jinak v Roswellu byl fakt sladkej! *14*
  • pan božský!=)

    nádherný herec, teda podle mě=))) muž s velikánským srdíčkem, s úžasnýma bicákama., no prostě ho žeru a za chvíli sežeru!!!=) takže mu písejte i sem můžete písat atˇ nejsem v tom sama!=) díkys mocky *14* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit