Přejít na výpis diskuzí

Brendan Fraser

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • halleberryreal51
    Brendan Fraser Sexy Hollywood Actor & my sweet beautiful angel sexy colleague. Brendan Fraser is my Colleague. I Love you Brendan. Your colleague Halle Berry Sexy Hollywood Actress. ♡ ♡ ♡ ♡
  • Happy birthday!! ;) *1*
  • Brendan Fraser je prostě nejlepší herec *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *2* *2* Mumie 1 2 3 je můj nejoblíbenější film :D *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • vše nejlepší k narozeninám,hodně štěstí,zdraví,lásky a uspěchu v nových filmech :-) a at je tady zase ten Brendan,kterého známe a máme rádi :-) a nej film? Mumie 1,2 :-)
  • ondra742
    Happy birthday Brendan *1* *1* *1* *1* *4*.
  • Abby-Fabby
    Všechno nejlepší, jsi úžasnej herec. Nejlepší si v Mumii s Rachel Weisz ti to moc sluší *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vse nej
  • adi0123456789

    Narozeniny

    Mam ho rad je to muj nejlepsi herec moc mu preji narozeniny a hodne mu preji dobrou karieru a at zustane stejnej sexy herec
  • :)

    Je vysokej,hezkej a sexy byl třeba v mumie se vrací...moc se mi líbí *14*
  • lynette

    Sympaťák

    Tenhle herec je velkej sympaťák a komik, musím se vždycky smát, když vzhledem k jeho tělesné výšce a udělané postavě hraje takový naivní telátka, zkrátka přerostlé děti a jiné podobné truhlíky. *1* Je to takovej zajímavej týpek - takovej ošklivohezkej *1* Někdy mi přijde hezkej a vzápětí nato zas ošklivej, ale mám ho ráda, vyzařuje z něho dobro. *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit