Přejít na výpis diskuzí

Braňo Polák

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brano nechodi s Romanou :)))

    Sice diskuze jsou starsiho data ale nedalo mi to a musela jsem zareagovat :)) Brano nechodi s zadnou Romanou Malinovou, Brano je uz par let zadany a to se slecnou jmenem Dita.Ty fotky,co zde jsou je normalne vyfoceny s fanynkama (teda jednou tou Romanou) ktera patrne asi vytvorila tady i tento profil Brana.Takze z toho mozna mohly vzniknout nejake famy :))) jinak na jeho webovce dalsi info.Treba to,ze uz je i tata :)On se musi chovat slusne k fanynkam,vlastne to ho zivi takze to,ze se obcas s nejakou vyfoti,nebo da pusu vubec nic neznamena..sam Brano kdysi rekl,ze ma fanynku,ktera ho prozvoni x krat denne a on ji uz nemuze vystat zatimco ona zije v domeni ze s nim chodi :)))) takze asi tak...mejte se krasne
  • terishek

    syn..

    ahojk braníku *4* přeju ti všechno nej k tomu že se ti narodil syn theodor!! tatkovi to vyřídím neboj *3* *5* brzo se na vás přijedeme podívat slibuju!!!
  • youtobe

    hele podívejte se na youtobe a zadejte a-tak-už-je-to-tak.mám pocit že tam zpívá.
    *3*
  • jj

    jo já si na toho sorry že to tak řeknu bblba vzpomínám ten jednou kecal s mym tatkou.v praze
  • _BrAňO_

    **_BoNgO_!!xD_Tj_BoReC_JaG_Má_BeJt _!!_
    _Si_MySliM_žHe_ThO_BuE_WeLkE j_BoReC_I_We_
    **_SkUtEčNoStI_!!xD _
    _BrAňO_PoLáK_Je_FaKt_PěKnEj_! !_
    **_šKoDa_žE_hO_NiKdY_NeUwIdIm _Na_žIwO_x( xD
    _MnO_TaG_Se_ZnáM_AsPoň_S_JeHo _KáMošKoU_!!xD
    **_Ae_To_nEwA_!!_ AsPoň_NěCo_xD_!!**
  • pelcovka

    lid pls... hlasujte

    Lidi jukněte semka a hlasujte pls....
    http://moje-cesta.blog.cz/0904/blesk-c-2
    *3* *3* *3* *3* *3* pls... díky
  • pelcovka

    Bongo !!! Lafuju

    omn je nádhernej, a upa nej byl v Carmen
    miluju ho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Bongo

    no jako Bongo u mě momentálně vede na plnej čáře, ty hlášky....super herec
    • lulaila

      Re: Bongo

      Souhlasim *4* hlasky ma uplne super *3*
  • Holíčan Braňo

    je to hrozne fajn kluk a vím to osobne , protoze se s nim znam protozr pochazime s jednoho mesta a strasne sem ho uz dlouho nevidela , ale byla by sem rada kdyby sem ho zase potkala a pokecali by sme jako za starejch casu *3*
  • Má holku?

    ahoj, prej chodí s Romanou Malinovou z Kladna. Je to pravda? je to šeredka, neříkejte že nemá vůbec vkus.. Máme foto.
    • Re: Má holku?

      Moc děkuji Ivušce za zastání!! Milá Ivulinko díky moc!! A co se týká Tebe, milá Kaho, tak promiň, že existuju, ale budeš se s tím holt muset srovnat!! *5* *5*
      • Re: Re: Má holku?

        to si ty kdo s ním chodí *7*
    • Re: Má holku?

      Milá Kaho. Jestli ti dva spolu chodí nebo nechodí je jen a jen jejich věc. Možná by se ti ale mohla hodit informace, že jsou důležitější vlastnosti než mít vzhled fotomodelky....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit