Přejít na výpis diskuzí

Bradley Simpson

OSOBNOST 18.4.2014 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta písnička o ní ani není. V interview řekli, že je o Jamesovi, protože takovou dívku potkal. A i kdyby si to vymýšleli, stejně spolu Bradley a Lauren nebyli, byli to jen dobří přátelé (ostatně jak ona řekla). Celá ta věc s přistižením při líbání podle mě ani nemohla být pravá - viděl je údajně nějaký fanoušek a nejsou na to ani žádné důkazy. Bulvár opět dělá z komára velblouda.

    P.S. NO MATTER WHAT - TRADLEY IS REAL.
  • Bože Brad nikdy oficiálne s Lauren nechodil. Napísal o nej aj pesničku I found a girl... Tam to máte že mu povedala že je pekný ale ona je na dievčatá nie na chlapov. :)) Takže nepíšte prosím po internete bludy. :))
  • On chodí s Lauren Jauregui ?? *14* *14*
    • Ne chodil ale rozešli se v lednu někdo by už to měl opravit -_-
    • Chodil
  • happy Birthday bradley *4*
  • I love You Bradley, you are the best boy in the world, I like your songs very much, you are *14* *14* *14*
    • I agree with you. I love Bradley too. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • sheeep já taky hrozně mně štve že je to Angličan a neee Čech........ach joo
    • Ja to mám naštěstí dobrý protože jako malá jsem bydlela v Londýně takže umim dobře anglicky. Až pojedu na jeho koncert tak se s nim prostě musim seznámit!
    • to mě taky *14*
  • Od 1. klipu jsem se do tebe totálně zabouchla *14* *16* *4* *14*
  • Miluju tě Bradley, jsi prostě boží *14* *14* *14* *3*
  • HI BRADLEY I LOVE YOU *14* *14* *14* *14* pity that it cant not read *9* *9* ..........I LOVE YOU *14*
  • Když jsem viděla jeho první klip hned jsem se zamilovala vipadal jako anďílek který zařil ale pak mě nějak omrzel a mě to tědkom strašně mrzí sorry Bradley sorry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit