Přejít na výpis diskuzí

Bonnie Bianco

OSOBNOST 12.10.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Absolutně se vším souhlasím.Naprosto jedinečná zpěvačka po všech stránkách.Dokonce Bonnie Bianco má i duet s Chris Normanem.Je to prostě PARADA!! Luděk
  • Tento film jsem videl poprve jako mali kluk.Je to neco jako Hrisny Tanec,akorat ze tam je to o tanci a v Cindy je to o nadhernem zpevu v podani Bonnie Bianco.Navic Bonnie je moc krasna zena a dej filmu je take pekny.Nevim proc se tento film vubec nedava do televize.Myslim si ze by se libil i mladsim generacim.
  • luciq-dc

    HB ♥

    happy birthday to you ....hb dear bonnie..:D:D:D.. krasne narozky...btw: Cindy je skvělej film mám ho na dvvd..!!! heč!!! *3* *1*
  • cindy

    já Cindy také dlouho scháněla na internetu a když se mi to konečně podařilo, zjistila jsem,že DVD s původním dabingem prodávají v PNS (kolem 50 Kč) *1*
  • soliter

    Vysvětlení

    Špatně jste mě pochopila.Já mám Cindy na DVD,ale nemám originální dabing(Lukáš Vaculík-mluvil Pierra Cossa a Eva Horká-mluvila Bonnii Bianco).Mám dabing který byl později dán na VHS,není tak dobrý jako ten z ČT. *5*
    • Re: Vysvětlení

      Ahoj v roce 2007-2008 vydala bonnie bianco 2CD kompilaci, mas ji? mam o ni velikej zajm....
  • soliter

    Bonnie

    Nádherná zpěvačka,škoda,že je o ní tak málo slyšet.Film Cindy mám,sice s VHS dabingem(lepší byl s Lukášem Vaculíkem a Evou Horkou na ČT,ale hlavně,že jí mám.)Když vidím na netu na všech stránkách jak jí každý shání třeba i s titulkama...Zdravím všechny kdo mají rádi disco divu Bonnii Bianco a její nezapomenutelnou roli ve filmu Cindy! *4*
    • Re: Bonnie

      Moje řeč, mohl bych jí poslouchat celej den pořád do kola a nejen to...
    • Re: Bonnie

      Ahoj já swem si jí třeba stáhla na ulozto.cz... abych jí mohla mít i na dvd a ne jen na vhs.. je to fakt super ženská s božským hlasem obdivuju jí!!!!!!!! je nejen božská ale taky je to nádherná ženská její oči vyzařujou něco co se nedá popsat!!!!! *4* *5* ??????
  • HRÁLA V...

    ¨Hrála hlavní roli ve filmu CINDY *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit