Přejít na výpis diskuzí

Bobby McFerrin

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LP desky

    Prodám 2 ks LP desky od Bobby McFerrina:
    1) Simple Pleasures
    2) Spontaneous Inventions
    Obě desky jsou v perfektním stavu a velmi málo hrané.
  • vstupenky na koncert 24/05/2009 do Paříže!

    Nabízím 2 vstupenky na koncert Bobbyho McFerrina do Paříže na příští neděli (24/05/2009). Bohužel nemůžeme jet :-( Cena za obě dvě je 3 500,- Kč
    Pokud byste měl někdo zájem, dejte mi vědět.
  • kamca12

    DON'T WORRY BE HAPPY FOREVER

    Don't worry be happy FOREVER, prostě nejlepší. *3*
  • Ohhh....

    Jaktože má jen 29 fanoušků? Kdo ještě by dokázal to co on? *1* *3*
  • Pojďte na koncert

    Nazdar,hledam nekoho na jeho koncert 15.5. Posledni listky jsou primo k nemu na scenu, nechce se nekdo pridat? Jsem z Bruntalu a jedu sama, takze spolecnika ocenim,dik, zatim *3*
  • koncert

    Letos ma mit Bobby koncert v Bratislave, videl jsem tam plakat, ale z elektricky jsem nechytil presne kdy a kde!!!? Vite-li, dejte vedet, prosim.
    Ten porad v TV (nekdy v noci na dvojce) byl opravdu fajn! A kdyz ridi - diruguje videnskou filharmonii, tak je to pohadka a exotika dohromady. Fajn den s Bobbym. Kaja *8*
  • přenádherné

    Teda, já čumím ... znala jsem jen Dont worry, ale když jsem slyšela další písničky - mrazilo mě. To je nádhera. Měla jsem u toho tak zvláštně krásný pocit se slzami v očích. Ten člověk dělá něco, co dokáže jen málo kdo. Je úžasný.
  • Naživo

    Uz ho znam nejmin 15 let, je to nadhernej clovicek. Az letos jsem byla na jeho koncerte, bylo to krasnejsi, nez jsem si kdy mohla nechat zdat. Neskutecnej zazitek na celej zivot!!!!!
  • Jaksi si nemoozu pomoct, proste tohochlapa zeru... *14* bobiku! miluju te! *1*
  • jak muzete lidi porovnavat bobbyho s mozartem nebo beethovenem?! jedine co maji spolecneho tak je to ze jsou to hudebni geniove, ale nic vic. mozart a beethoven jsou klasicti umelci zato bobby mcferrin pusobi ve svete jazzu, ktery nikdo jiny nedokaze napodobit, coz je nesrovnatelne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit