Přejít na výpis diskuzí

Billie Joe Armstrong

OSOBNOST 31.12.2006 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Billie je pro mě hrozně moc důležitý v mém životě ohromně ho miluju a obdivuji 😍 jeho rodina je úžasná a mají se hrozně moc rádi doufám že Billie a Adrienne spolu budou na vždy a nikdy se ne rozdělí patří k sobě na vždy to dokazuje písnička 2000 Light years away je to moje nejoblíbenější písnička a děkuji bohu za to že mě stvořil takovou jaká jsem 

  • Je prostě boží. Co víc napsat. A nevypadá na 45 spíš na 25, furt mladíček. Já ho prostě miluju, ten jeho příjemnej hlas, oči, vlasy, povahu. Úžasnej člověk.
  • Amy asi te to prekvapi,ale existuje google prekladac,ale to jsi asi zase nepochopila ty.Že?
  • Pro ty co blahopřejou Billym narozeninám: Pochopíte vy vůbec že on není čech ale američan?
    Myslíte si že vám odpoví děkuji česky na vaše blahopřání na jeho narozeniny?
    Asi to nechápete že on nerozumí česky kdybyste psali anglicky nic neříkám
    Vám to asi nedošlo že ne?
    Kdo souhlasí ať dá like!
    • Má pravdu proč to lidi sakra děláte?

      Billie opravdu nerozumí česky co fakt si myslíte že odpoví česky:děkuji vám?

      To si vy myslíte?
      Já teda ne já už teda dělám že píšu tady anglicky *16* *16* *16*
  • Všetko najlepšie moj krasny Billie Joe <3 41 <3
  • Všechno nejlepší k narozeninám a mnoho úspěchů ve své kariéře <3
  • Všechno nejlepší Billie Joe :)
  • ÁÁÁÁÁ!!!!Billie je prostě úžasnej!! *14* *14* *14* *14*
  • nevipada na 40 ale je porad hezkej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* i moje sestra ho ma rada *14* *14* *14* *14* *14*
  • Smileyy
    Já mám asi strašnej vkus na chlapy ale mně se Billie prostě líbí :D I LOVE GREEN DAY!!!
    • to znie ako je hrozny ale mne sa paci
      ...ti jebe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit