Přejít na výpis diskuzí

Ben Browder

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on je strašne peknýýýý wow *14* *14* *14* *14*
  • všetko najlepšie ben mám ťa veľmi rada mohol by si hrať vo viacerých filmoch *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Happy Birthday Ben
  • takezo

    Happy birthday Ben

    Všechno nejlepší Bene. *5* *3*
  • evík

    všechno nejlepší k narozeninám *4*
  • luluvamp

    Hmmm.....

    Je strašně kráásnej.... *14*
  • pospa.259

    sg

    jo jo on dobrej akorat je skoda ze je tam az od 9 rady...a jeho jiny filmy jsou taz dobre....a videli uz jste ty filmi?? *1*
  • kriminálka

    ahojky, nedávno jsem koukala na Kriminálku Miami a byla jsem docela překvapená, když jsem tam viděla Bena, hrál žháře a hrozně mu to tam slušelo, ikyž byl trochu kulatější...pořád je to frajer *5*
  • stargate

    ale on hrál taky v seriálu stargate (hvězdná brána) ale o tom se tam nikdo nezmiňuje hraje tam ppl. Camerona Mitchella má tam hlavní roli velí sg-1 ale na stargate commmand (sgc) přišel aš později po boji nad antarktydou kdy bojoval v x-303 proti anubisově armádě sestřelili ho a málem nemohl ani chcodit pak se z toho vylízal a šel do sgc velet nejlepšímu týmu naší planety ovšem čekala ho nemilá věc generál ve výslužbě Jack O'neal mu zatajil informaci že sg-1 byla rozpuštěna po mnoha náhodách se mu však podařilo dát starou partu dohromady a společně zachraňují planetu zami před dobytím mimozemšťanů
    • jazz11

      Re: stargate

      JO teď hraje ve FarScape s Valou *3*
    • jaruska199

      Re: stargate

      O'Neill DVĚ L a místo a je tam i, ale jinak dobry... :)
  • benny

    zajímalo by mě, jestli budou vysílat i seriál Farscape, moc mu to tam sluší *14*
    • revange1

      Re: benny

      dávají ho.. na AXN Scifi...:-D ale už je skoro konec poslední řady.. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit