Přejít na výpis diskuzí

Barbara Haščáková

OSOBNOST 9.6.2007 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    R. I. P. 😢

  • Luky1987
    Barbare Haščákovej prajem všetko najlepšie Keď príde láska, Anjel, Sen atd dobré pesničky a pekné
  • Ahoj Barbara , nechtěla bys uspořádat koncert v čechách??? Odpověz na meil::faraon1965@seznam.cz díky
  • Kočka!
  • Barbarka, vrať se domů a bude všechno ok, uvidíš Milda
  • Barbare Hascákovej zelám vsetko najlepsie k narodeninám.Tiez sa mi najviac pácia pesnicky Ked príde láska atd.
  • No týjo, kde jsou ty časy, kdy byli MC Erik a Barbara populární, byli pořád v Esu a mě bylo asi tak 11 roků.:-) Vážně na ně strašně ráda vzpomínám, nejvíc se mi líbí písnička Anjel, Sen a Keď príde láska. I teď si je vždycky hrozně ráda poslechnu.
    • ano to je pravda mam rad 80 90 leta to sou casy
  • Je to jedna z najlepších slovenských speváčok, je škoda, že odišla do USA.

    Barbarine odpovede v rubrike Opytník pre septembrové číslo časopisu Extra plus:

    http://www.extraplus.sk/2148/30-otazok-pre-barbaru-hascakovu
  • narodky

    Barbarka, všetko najlepšie k dnešným narodeninám. Želám Ti, nech sa Ti darí v súkromí, i v speve. Máš krásny hlas.
    Tvojich fanúšikov by veľmi potešilo,keby si nahrala pár nových pesničiek pri niektorej návšteve na Slovensku.Myslím tým slovenské pesničky. *3*
  • Jen tak ...

    Barbara má pěkný hlas i písničky. Ale jako brunetce kdysi jí to slušelo víc, škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit