Přejít na výpis diskuzí

Barbara Erskinová

OSOBNOST 17.4.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Barbaru Erskinovou jsem objevila v podstatě náhodou, když jsem se byla zaregistrovat v místní knihovně jako nový čtenář. Zaujalo mě prolínání časem - teď už jsem přečetla asi všechny její knihy, které jsou v knihovně k dispozici. Jsou psané tak velice poutavě, že se od rozečtené knížky nelze odtrhnout. Četla jsem nejen v posteli před spaním, ale i u vaření, ve vaně, a jak doufám autorka i čtenáři prominou - i na toaletě :-) Ale to vlastně jen svědčí o tom, jak jsou příběhy úžasné, ne??
    • Přesně tak jsem tuto autorku objevila já a zamilovala si její tvorbu.
      Doufám, že se dočkám dalších příběhů s jí typickým prolínáním.
  • Barbara Erskinová je jedna z mých nejoblíbenějších autorek. Ještě více mě inspiruje ke psaní vlastních příběhů (chci se jednou stát spisovatelkou). Hodně mě zaujala kniha Úkryt před světlem a Oheň je tvým osudem a její pokračování... Při čtení těchto knih mi leckdy běhá púo zádech mráz. *4*
  • I když jsem muž tato autorka super píše doporučuji dům ozvěn, dobré čtení strhující děj tak jak to u knížky má být. Přečetl jsem jí jedním dechem. Během dvou dnů nemoci.
  • chip
    Barbara Erskinová je jednou z mých nejoblíbenějších autorek, protože se od jejích knih nedokážu nikdy pořádně odtrhnout. Její styl psaní je fenomenální. Ale i její popisy postav, krajin, ... jsou úžasné. Prostě tuto autorku vřele doporučuji.
  • knihy

    Je uzasna,napinava a je ctiva od zacatku az po jeji konec,je vam lito ze konci a vy mate pocit,ze vam konci vas spolecny pribeh a citite se smutne a zaroven stastne,ze jste pochopili akrasne si to uzili.Dekuji Barbaro, ze jsi, ze stale pises.
  • Příjemné chvíle

    Erskinovou čtu asi deset let. Mám doma 12 knih. Prolínání skutečnosti s minulostí je opravdu úžasné. Její smysl pro detaily. Asi nej byla kniha Oheň je tvým osudem. Poponášela jsem si ji po místnostech. Měla jsem na ni citovou vazbu. Nyní se již nová díla neobjevují, spíš vychází opakovaně starší. Myslím, že ji spousta lidí nezná, ale tady v Šumperku ji najdete ve třech knihkupectvích. Její knihy musím mít doma, nestačí mi pouze si je půjčit. Jarmila Osladilová
  • Pro chvíle oddechu

    Barbaru Erskinovou jsem objevila náhodně v Městské knihovně. Zatím jsem přečetla asi 5 románů včetně povídek. Mám ráda Anglii a v Essexu jsem byla, takže zdejší atmosféru místa velmi dobře znám. Moc se mi líbí styl spisovatelky a jak niterně a citlivě popisuje genius loci anglické krajiny.Tajemnost jejích románů je mi velmi blízká a tak můžu napsat:Barbaru Erskinovou mám ráda a doporučím její knihy přátelům. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit