Přejít na výpis diskuzí

Arnošt Vašíček

OSOBNOST 1.2.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koudelka

    Dobrý den.sháním nutně kontakt na pana Vašíčka.jedná se  o něco z okolí   Frýdku Místku.jsem si jist,že by vás to mohlo zajímat.

  • Dobrý den pane Vašíčku, jsem vystudovanou historičkou a etnografkou, Nevím, zda je vám známý fakt, že nedaleko hradu Landštejna je vesnička Pomezí, kde jsou zbytky sbořeného kostela vzniklého ve 13. stol. a zasvěceného také Janu Křtiteli. V Interiéru kostela se zachovaly zbytky freskové výzdoby také s vyobrazením různých bizardních postaviček. Při kostelu byla církevní škola. Obojí zaniklo v 15. století.Nikde v literatuře jsem nenašla odkaz k výzdobě. Možná se na výzdobě podílel stejný autor......


    Mgr. Zuzana Pokorná

    pokorna.zuzana@centrum.cz

  • Je možno někde získat emailový kontakt na pana Vašíčka?
  • Vážený pane Vašíček! Pokud dostanu na Vás kontakt, odešlu Vám obratem fotografii duchů, ktaré vyfotil můj syn v jeskyni ve Velenicích. Třeba by Vás to mohlo zaujmout.
  • Dobrý den,

    vím, že se pan Vašíček zabýval mimo jiné tématem vlkodlaků. Zde je jistě zajímavý odkaz:

    http://www.novinky.cz/krimi/397398-nahac-v-kladne-skokem-rozbil-celni-sklo-policejniho-auta-tvrdil-ze-je-vlkodlak.html
  • Dobrý večer,
    mám zde velmi zajímavé video pro pana Vašíčka. Bylo sdíleno v těchto dnech na Facebooku: https://www.facebook.com/Raoni.Soares.Oficial/videos/676473465756890/?theater
    Závěrem bych chtěla panu Vašíčkovi poděkovat za jeho práci a knihy, ke kterým se stále velmi ráda vracím. Přeji mu také krásné vánoční svátky a mnoho zdraví a úspěchů v roce 2016 :)

    Vděčná čtenářka

    Jolana Sohn
  • Dobrý den!
    POtřeboval bych kontakt na pana Arnošta Vašíčka.Měl ych pro něj nějaké informace.
    Konrakt,:karak.kr@centrum.cz
    Děkuji a s pozdravem KR
  • Dobrý den, nevíte prosím jak se s panem Vašíčkem zkontaktovat? Mám zajímavou fotografii, kdy jsem náhodně vyfotil opravdu divné piktogramy na pozadí běžné fotografie západu slunce a chtěl bych se zeptat, jestli to stojí za zájem nebo je to např. chyba pouze foťáku/expozice apod. Děkuji Jiří Zíka ji.zika@seznam.cz
  • Moc tohoto pána - strejdu známe. Je to skvělý člověk. Umí pobavit a rozesmát nás. Jeho knihy jsou úžasné. Máme ho moc rády.
    Vzdálené nevlastní neteře Anežka, Markétka, Kačka, Emička *14*
    • Teď už vlastní neteře :3 - Moc tohoto pána - strejdu známe. Je to skvělý člověk. Umí pobavit a rozesmát nás. Jeho knihy jsou úžasné.V každé je kousek jeho srdce a citu. Máme ho moc rády. *14* Káča,Emča,Anežka a Markét :))
  • Díky tomu, že nám spisovatele osobně, tak jsem přečetl všechny jeho knížky. Můžu jen doporučit. Styl knih je vždy dobře čitelný , plný napětí a podložené historie . Takže se něco i přiučíte ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit