Přejít na výpis diskuzí

Anthony Horowitz

OSOBNOST 30.7.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Barus243
    Zbožňuju knížky Anthonyho Horowitze! Dokonce natolik, že, ač nejsem zběhlá v jeho rodném jazyce, koupila jsem si pátý (a zřejmě poslední) díl "Síly pětice" v originále! *14* A říkám vám, pokud to dobře přeloží, bude to bomba!

    Nedávno jsem četla Ostrov kostlivců a jediné, co mi kazilo dojem z celé knížky, byly ty strašlivé hrubky! Jak můžou slova "cola Light" přeložit jako "kola Lite" ?! A nebo: "jednodolarové bankovky v balíčcích po padesáti, sto balíčků. Celkem půl milionu dolarů." (50*100=500,000 ?!)

    Ještě mi chybí sehnat a přečíst "Vesmírná archa" a "Hadí hlava". Potom si budu moct s klidným srdcem koupit "Škorpion vrací úder".

    Anthony je vážně BOMBASTICKEJ ! ! !

    *4*
  • Čau lidi,miluju Anthonyho Horowitze-přečetla jsem od něho všechno co kdy bylo vydáno u nás.Teď každý večer předčítám své 11tileté dceři Sílu Pětice,dočítáme Nekropoli a Kiki nemůže uvěřit tomu,že to je poslední kniha.Nevíte pls.někdo něco o páté knize?
    • Ahoj, tady je už pátý díl v prodeji. http://www.bux.cz/knihy/148039-zapomneni-sila-petice-5.html
      Mám to už přečtené a je to luxusní!
  • Škorpion

    Pan Horowitz je dobrý autor a spisovatel.
    Nečetl jsem od něj nic vyjma knihy Škorpion,která je celkem dobrá.Zajímalo by mě,jak autor přišel na jméno Alex Rider.Asi jde o vymyšlené jméno.
  • nová kniha

    Ahoj, myslíte si, že bude nějaká nová kniha od Horovitze - Síla pětice? myslím tím knihu pátou... je to možné? ví o tom někdo něco? díky :)
  • Nekropole

    Ahoj... Čtvrtá kniha "Síly pětice" se bude jmenovat Nekropole a bude vycházet v roce 2010... Pokud o ní chcete zjistit něco víc, tak tady:
    http://www.legie.info/kniha/ 11436-anthony-horowitz-nekropole
  • síla pětice

    a nevíte někdo, koli má mít síla pětice dílů?:)ted sem dočetla třetí a strašně se mi to líbilo, chystám se přečíst si Alexe Ridera..:)
  • Alex :)

    U mě teda absolutně vítězí Alex Rider, obzvlášť nová Hadí hlava *14*
  • síla 5

    já upae zbožňuju sílu pštice.. mám všechny tři.. neví někdo kdy vyjde i 4?? *14* *14*
    • Re: síla 5

      Ahoj já už 4 četla a tato série knih u mě vítězí proto se ptám neví někdo kdy vyjde 5 díl prosíííím!!!!!!!!!!! *14* *7* *1*
  • SÍLA A ALEX

    Lidi!!!Ja Anthonya uuuplne zeru! Nebo spis jeho knihy...Cetla sem Vsechny knihy sily petice,ktere se zatim prelozili do CR a Alexe sem cetla prvnich 6 knih a prave sem zjistila,ze uz je prelozeny i 7. dil- Hadi hlava!!!!! Uz se nemuzu dockat,az ji preeectu...Neznate DALSI SERIE od Horowitze? Piste pls na maaail!DANKE! *14*
  • alex rider

    ja to taky upe zeru!! ale 5 ani 6 sem ete v knihovne nevidela.. :-( mno ale upe se tesim!! a sila petice upe se nemuzu dockat 4 dilu!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit