Přejít na výpis diskuzí

Anna Netrebko

OSOBNOST 21.8.2008 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1991
    *14* *14* *14*
  • Bohéma

    Na DVD hraje a zpívá Anna Netrebko s Rolandem Villazonem v Bomémě a oba jsou neskutečně úžasní jak zpěvem, tak i dokonalými hereckými výkony. Je to nesmírně zdařilé filmové zpracování této opery a stojí to za to si DVD (i s roztomilými bonusy)zakoupit. Vřele doporučuji. Anna N. je dokonalá. *3*
    • Re: Bohéma

      na jakém DVD je Anna Netrebko? jak se to jmenuje? děkuji.
  • Fanoušci Anny Netrebko - kde jste?

    Tuto sobotu jdu do kina na přenos z MET -Lucie z Lammermooru. Jsem velmi zvědav na Annu po mateřské!

    Honza
    • Re: Fanoušci Anny Netrebko - kde jste?

      u nas v Olomouci jsem ji na Hofmanovych povidkach zmeskala *9* ,ale pujdu na Carmen,sic bez Netrebko...stejne je Anna nejnejlepsi *3*
      • Re: Re: Fanoušci Anny Netrebko - kde jste?

        Teď jsem si přehrával árii z Rusalky postupně se čtyřmi zpěvačkami na PC a Anna Netrebko se mi líbila ze všech nejvíc i když Gabrielu Beňačkovou také miluji(myslím po stránce hudební *4* )
        Zpěv Anny Netrebko je fascinující !!!
        • Re: Re: Re: Fanoušci Anny Netrebko - kde jste?

          Netrebko je sice momentálně módní pěvkyně, ale v Rusalce mě tedy nepřesvědčila. Chápu, že čeština je obtížná, ale u Rusky bych očekával jistý cit pro frázování slovanského jazyka. S tím si překvapivě neporadila. Jedničkou pro mě v této roli zůstává Lucie Poppová, Beňačková je klasika. Netrebko až s odstupem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit