Přejít na výpis diskuzí

Angela Gossow

OSOBNOST 24.5.2008 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Angela Gossow je sexica
  • Asi by bylo skutečně nejlepší příspěvek nejprve dočíst a pak se do něj pouštět. Já sám miluju Arch Enemy a to,co píše GrossUchyl je lehce nechutné, ale na druhou stranu si myslím, že Vám všem jenom drsnějším způsobem naznačil, že nikoho nezajímají příspěvky typu blaaa a Diwa Swina.
  • ARCH ENEMY forever!!! lml lml
  • Ach

    Ach, já bych s ní taky chtěl píchat!!! Menuju se GrossUchyl: Sem uchyl. Nejdřív zbičovat potom se nechat zbičovat, pak ji to narvat do piče, pak do prdele a nakonec ji přiškrtit, pořezat, pochcat, popálit voskem a pak ji rozseknout ruku a nastříkat do tý rány, jo a pak ji vykousat poštěváčka...doufám, že ste na to všichni zvědavý, volové.
    Fakt miluju, když má někdo potřebu všem sdělit, jak by si počínal při setkání s tou, kterou hvězdou. To myslim dělaj jenom nadržený a zakomplexovaný týpci....normální člověk si to nechá pro sebe a ještě normálnější se o to pokusí...
    • Re: Ach

      Docela rád bych si tě podal frajere.
      • Re: Re: Ach

        čti to do konce než zareaguješ omezenče
    • Re: Ach

      Jdi se léčit.
    • Re: Ach

      Ty debile! Seš fakt trapnej! K tomuhle se nedá vyjadřovat! Tobě by pomohla jen sekera po hlavě!!!! *16*
  • Sexik

    Ja jsem diwa swina : kanec z lesa. S Touhle samici bych se vyspal, vopichal ji a vylizal kundicku. Miluju ji. Rovnako mam rad pesnicky od Arch Enemy. Hlavne tu skupinu uznavam kvuli Angele ...
  • minka

    MoR 2009

    Ach ta byla dokonalá! A stála přímo předemnou! Teda chvilkama! Ten její hlas! Dokonalost samá!!! Fakt skvělá!
  • AHH

    Ach chsi sní píchat!!!!!Postříkal bych jí celou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit