Přejít na výpis diskuzí

Anežka Česká

OSOBNOST 7.2.2008 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to dobrý ale není tam osud *3* *3* *2*
  • jj přesně ten vstup by byl blbý :D lepší je bordel
  • Je to blbý není tam osud Anežky České
    • kdo ze chtěl sex???
    • Je to super!!!!!!!!!!!!!
    • Souhlas
  • Já jsem nemohla najít jaky je jei osud a tam musí byt všechno když tam není napsány jeji osud tak je ta stránka blba
  • jeste stesti, ze za blbost se neplati dane , mila zakyne. ale tu asi plati, ze podle sebe soudime druhe. vstup do klastera by byl skutecne divnou cestou hledani sexualnich radivanek, mila dutohlavka.
  • jak se vyjadrujeme navenek,tak take vypadame uvnitr,duse naseho naroda je moc nemocna a anezka ceska se z toho urcite neraduje,je to bezpochyby zpusobeno rudou vladou minulych desetileti,ktera se na nasem narode podepsala tak,ze se jeji vladnuti projevuje i na generacich,ktere ji nezazily a zazivaji zase vladu konzumu,vubec me neprekvapuje vyjadrovani mlade generace,protoze jsou zrcadlem generace jejich rodicu a prarodicu,je to vysledek popirani boha,ktery si preje dustojneho,vyrovnaneho a milujiciho cloveka,tudiz nesobeckeho,ktery pouziva rozum a cit v rovnovaze,preji nasemu narodu,aby nam nase mila anezka,vyprosovala u boha odpusteni....
  • zakyne

    no ja si myslim ze to byla pekna pica ,krava chtela jenom sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex *16* *16* *16* *16* *16* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *9* *9*
    • Tvý kecy jsou naprosto dementní ty jeden velkej parazite! :-! :-X
    • Drž hu*bu ty jeden velkej omyle..
    • Re: zakyne

      no to teda ne nechtěla sex ty pičo ty seš piča ona byla náhodou dobrá!spíš marie terezie je piča a chtěla jenom sex sex a sex!!! *14* *4* *14*
      • Re: Re: zakyne

        Přečetl jsem si s odporem tu žumpu.Styďte se oba. *4*
    • Re: zakyne

      Ty jsi teda pěkná kráva. Jdi do sebe!! Umíš vůbec číst a psát? Vypadáš na negramota. Každý v naší republice ví, kdo to byl "Anežka Česká" a co dokázala. Jen ty myslíš jinudy než mozkem!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit