Přejít na výpis diskuzí

Amálie Kutinová

OSOBNOST 22.7.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magdalena1
    *6* *6* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • I já miluji knihy o Gabře a Málince.Také jsem se setkala s paní Kubátovou ve Vrchlabí od které jsem dostala na památku hliněnou krkonošskou chaloupku,do které se dá svíčka a ona krásně okénky svítí.Tuto chaloupku kdysi dostala maminka p.Kubátové-Amálie Kutinová.Opatruji ji jako oko v hlavě a jsem moc šťastná,že mám tuhle památku....Pro mne knihy o Gabře a Málince jsou úžasným lékem když mám smutky a starosti.Na chvíli se dostanu do úplně jiného světa v kterém je mi krásně. Děkuji "Málince" za tyto knihy.
  • Tyhle knizky cetla moje babicka, pak mamka v lete na houpaci siti, pak je cetla me a me sestre, kdyz jsme byly male a ted je cte ma 6 leta dcerka...je to nadherna vzpominka na detstvi...kdyz jsem byla mala, strasne moc jsem si prala Gabru s Malinkou potkat a hrat si s nima...porad jsem se ptala, jestli jsou jeste stale na zivu a jestli muzu Malince aspon napsat dopis, prestoze uz to davno pravda nebyla, maminka i babicka me udrzovaly v nadeji, ze se s Malinkou nekdy setkam...krasne knizky, krasna doba...
  • Knížky mého dětství, hezká vzpomínka.
  • Kdyz jsme emigrovali, knihy o Gabre a Malince jsem si vzala s sebou a sahala jsem po nich velmi casto v tezkych chvilich, o ktere v emigraci neni nouze.Jsem takovy entuziasta, ze jsem sla po stopach Gabry a Malinky do Stitne, do Zitkove- te carovne zemi a dokonce jsem i navazala pisemny styk s pani Marii Kubatovou, Malincinou dcerou. Jako oko v hlave opatruji pohled od pani Kubatove, kde mi pise, ze "jste u nas kdykoliv vitana."Bohuzel jsem se dozvedela, ze pani Kubatova na me nepockala a odvedla si ji "Bila Ancka."Moc bych si prala, aby Gabra a Malinka nebyly zapomenuty, ale aby si je zamilovali v tehle hekticke dobe dalsi ctenari.Dagmar Fislova, Canada.
  • Souhlasím

    Příběhy o Gabře a Málince mě provázely mým dětstvím. Moc krásné a milé.
  • Gabra a Málinka

    Uplne nej knizka co sem kdy cetla!! *3*
    • Re: Gabra a Málinka

      Nemohu s vámi, děvečky, nic než souhlasit!!!
    • Re: Gabra a Málinka

      ani nevím, kolikrát jsem sérii o Gabře a Málince četla, taky to byly moje nejmilejší knížky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit