Přejít na výpis diskuzí

Alice Springs

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úděsných pár písniček stále dokola omílaných, vypínám rádio, a ty fotky zde - ty pózy - nevím, co tím chtěl básník říct, tedy... nechápu
    • už si nepamatuji ten stupidni duvod, ale radio si vzdycky vybere jen 1-2 pisnicky od interpreta a tim zahlcuje, misto aby hrali z cele desky. Proto se pak jedna pisnicka muze nekomu ohrat a zprotivit. Kdyby jich hrali vic, tak byste se treba na nejakou dalsi chytli.
  • http://www.youtube.com/watch?v=eF02NqMJzvs
  • Proč ne Springsová?
    No a ten její 1song,kterej se omílal pořád dokola až do zblbnutí...Takže červená karta,paní Springsová,no ony ty tantiémi se hodí...že? *3*
  • proč si dala jméno Alice Sprinds. Děkuji
    • podle austrálie ? snad tam kdysi byla či co *4* Škoda že v rádiiích hrají jen jednu její píseň !!
  • She's playing her songs in jazz club

    She's plain' the blues in jazz club near Staromestka square station. Wonderful show:o) great band, must say.
    • Re: She's playing her songs in jazz club

      I totally agree. That was my first time I saw Alice and her band in a live show. And that was just amazing! Good fun.
  • alice

    Myslím, že Alice je výborná zpěvačka a umí si vybrat ty správné lidi kolem sebe. Má prý kromě Helešice v kapele i dalšího kytaristu a skvělou rytmiku. Její kapela se mi kdysi hodně líbila... a že hraje blues mě nepřekvapuje, to je žánr, který zvládne málokterá ženská.
  • Alice

    Vynikající zpěvačka,jen škoda,že není o ní moc slyšet.Řekl bych,že je na naší hudební scéně dost nedoceněná.Tak hodně štěstí Alice! *4*
  • Čím dál lepší Alice

    Myslím, že Alice zraje jako víno, její hudba mi vždy dokáže zvednout náladu. Čím jsem starší, tím víc jí oceňuji. Je vážně dobrá.
  • Je supr:-)

    Jo, Alice je supr, to se musí nechat. Skvěle zpívá a má bombovou kapelu a v ní Yardu Helešiceéééééé!!!!!!!!!!!! *5*
  • Skvělá hudba

    Alice dělala vždy skvělou hudbu, která mě dokázala dostat z těch největších životních sr..ek:-)
    Kdybych jí potkala, musela bych jí za to poděkovat. Děkuju, Alice!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit