Přejít na výpis diskuzí

Alice Bendová-Veselá

OSOBNOST 31.12.2006 
249 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Je to stále sexica, ale herečka fakt béčková

  • Doufám, že ještě někdo natočí nějaký film, kde Alice bude hrát a ukáže k*zy.

  • veru
    *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Alice Bendová je sexica
  • Milá paní Bendová, dnes jsme se náhodou potkaly v kavárně v Řeporyjích.
    To setkání bylo tak milé, že mi nedá než Vás touto cestou ještě jednou pozdravit protože když jsem odešla, měla jsem moc hezký pocit,že stále můžu potkat lidi s kterými je možné ještě popovídat si aniž se známe.
    Přeju Vám vše dobré a doufám, že budu mít tu čest Vás ještě jednou potkat. ☺
    Jana Svádová
  • Paní Bendová,
    chápu, že penízky jsou potřeba stále, ale zaprodat se do seriálu Bezdružice už znamená absolutní ztrátu soudnosti.To se Vám při čtení scénáře nerozsvítila dvojnásobná červená? Škoda, měl jsem o Vás lepší mínění!Jiří Stejskal Pardubice
    • Naprosto s vámi souhlasím. Dnešní herecká generace je pro peníze schopná udělat úplně cokoli. Drahé večírky a zakoupení nové vily také nejsou zadarmo. V televizi jsou pořád nové přihlouplé seriály. Ale pořád mi není jasné, kdo a z čeho platí všechny herce, kteří v těch přihlouplých českých seriálech hrají *4*
      • Herecká generace???? To by to musela být herečka !!!!
  • Dobrý večer, paní Alice, když je něco v rovnováze, tak je lépe použít horizontální. Vámi použité slovo vertikální je opak=svislý. Tak více štěstí v pořadu Kdo je kdo...
  • Ať každý den se krásný zdá, pro Tebe a přání Tvá. Ať se splní Tvoje sny a nastanou jen krásné dny. Vše nejlepší k svátku přeje Pepíno. *3*
  • Zdravíme českou Sophii Loren ... ke kráse přidáváte i přirozený herecký výkon a to se cení nejvíc ! Přejeme plno dalších úspěšných rolí jak v TV seriálech , tak i ve filmech !!! *3* *14*
    • Víš kdo je sakra Sophie Loren??!!
  • kirushka97
    Koho hrála v Příběh rytíře ???????????????? *8*
    • Rytíře

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit