Přejít na výpis diskuzí

Adolf Hitler

OSOBNOST 13.7.2012 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    🤮🤮🤮

  • Na každého jednou dojde.

  • MartinDyntar

    Zdravím, říká se tu že Adolfek byl podpruměrný impotentní homosexuál, že nenáviděl ženy, děti, matku, i otce i vnoučata i babičku a ctil jen rčení ruka ruku myje, každý Adolfka rád kryje a tak to tu celé impotencí v politice holokaustem pak německými koncentráky hnije. Adolfek se nám z toho v nouzi neuchlastal, ale zastřelil, tož v nouzi poznal asi jediného přítele - židy a slovany, svou homosexuální impotenci, čestné prusko uherské vyznamenání v boji se sověty za homosexuální statečnost a střelnou zbran za nedustojnost.

  • MartinDyntar

    Byl to největší génius nelidskosti, byl to génius neskutečného už tolik rozumem nepopsatelného a rozumem nepředstavitelného absolutního už fatálního zla..

  • MartinDyntar
    Souhlasím!!! Hitler byl zrůda. ..narkoman, sadista a byl anti-sociální. Prostě psychopat a manipulátor s davem v nejvyšší politice.
    • souhlas a díky holokaustu je Hytler v kategorii absolutní zlo 

  • Hytler - již bude považován nonstop za zrudu 

  • Zajímalo by mě kdo mu doplnil chybné informace. 1, nebyl ateista ale narodil se v římskokatolické rodině, jednu dobu chtěl být i knězem 2,chybí tam i to že byl spisovatel. Takže to tam někdo přidejte, zkoušel jsem to opravit ale nejde mi to.
  • Podle zdejších příspěvků bych řekl, že debilita je věčná! Byl to zakomplexovaný impotentní idiott! Je mi zle, když vidím co se dělo a čeho jsou lidé schopní! Mám obavy že lidstvo je nepoučitelné!
  • ten jedinej to myslel uprimne.skoda ze tu nas tatka nezije v dnesni době to by padlo zase k zemi prasat cest jeho pamatce *16*
    • Ty musíš být dutý a ubohý hovaddo! Přál bych ti jeden jediný den v koncetráku, blbečku! Korunovanej hlupáku!
  • duul
    Vzhledem k tomu, že se tu o A. Hitlerovi někteří vyjadřují jako o vrahovi atd...přikládám velice zajímavý historicky doložený článek o ,,našem milovaném otci vlasti"! http://echo24.cz/a/wfwgE/temne-stranky-otce-vlasti-karel-iv-a-masakry-zidu
    • Hříchy jiných neospravedlňují vaše vlastní chyby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit