Přejít na výpis diskuzí

Tom Hulce

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já také zbožnuju tento film a hlavně Toma A jak tak koukám tak asi všichni co sem píšou tak se koukněte na další filmy ve kterých hraje je vždycky úžasný *14* *14* *14* *14* třeba Frankenstein , Uvnitř kruhu ,Dominick a Eugene atd. atd.. je božííí ♥ *14* *14* *14*
  • Jak sem ho viděla poprvé tom filmu tak sem se do něho úplně zamilovala, je v tom filmu krásnej, teď sem ten film viděla znova a byl to prví film u kteryho sem brečela, chci být jako Mozart, taky bych chtěla umět hrát na housle a být tak geniální :)
    • Lépe bych to neřekla *3*
  • mileyhm

    Amadeus -

    Já také miluji Amádea od Miloše Formana. Hraji už 6 let na housle a je mým nejoblíbenějším skladatelem.
    Včera jsem byla na zámku v KROMĚŘÍŽI a tam jsem se dozvěděla, že se celý film odehrával na KROMĚŘÍŽSKÉM ZÁMKU. Úplně mě to uchvátilo. Všemi místnosti jsme tam prošli a je to tam krásné. Určitě si tam zajeďte!!! Byl to úžasný pocit procházet se komnatami, kde se procházel a natáčel skvělý Tom Hulce. Ráno jsem se podívala na Amádea a ve všech těch pokojích jsem byla. Mimo to je to i nádherné městečko a stojí za to si tam zajet. Je to dobrý tip na výlet.
    Skrátka AMADEUS je nejlepší fil na světě a to, že se to natáčelo v Česku je bezva.
  • Mozart

    Holky, je mi jasne ze tady je spolek zamilovanych divek. To je v poradku, ale kdyz neznate historicke fakta, tak radsi nepiste nic, resp. piste jen to co urcite vite. Takhle jenom sirite historicke bludy, myslim hlavne na prispevek halamky:
    "...ale jak ho hodili do toho společnýho hrobu- hrůza...ale byl to jen film, ve skutečnosti to takhle nebylo, ani neni jistý, že se se salierim v životě setkal"
    Jeste ze nenapsala, ze neni jisty, jestli Mozart vubec umnel hrat na piano. :-)

    Mimochodem, Amadeus je muj nejoblibenejsi film a taky mne T. Hulce (ale i F. M. Abraham) fascinoval svym hereckym vykonem. To jen proto, aby mne nektera neobvinovala, ze jsem zaujaty, nebo ze zarlim. :-)
    • piper002

      Re: Mozart

      Máš pravdu:D..souhlasím s tebou ve všem..a ten film je založen na skutečnosti, jsou tam samozřejmě smyšlené věci, ale ten společný hrob-to bylo podle skutečnosti..bohužel..to me dostalo asi nejvic, ze proste takovy genius a proste ho tam hodi..ale pry pro nej byl pozdeji udelan opravdovy pohreb...nevim jeslit ot telo vytahli...to ale ais tezko, muselo to být o hooodne pozdeji..
  • Test

    Test
  • Miluju Toma!!

    *14* *14* *14* já jsemho uviděla v amádeusovi poprvé a uplně jsem se do nej zamilovala mám ho i na tapetě v mobilu on je tak krásnej a tn smích viděli jste to nekdo v angkličtine a s titulkama no to j krásny a hlavně ten jeho kásnej smích *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14* a není pravda že stou růžovou parukou mu to neslušelo slušelo mu to tam vždycky! *13* akorát ne když umíral *9* *9* a je nmi taky líto že je už takovej dědeček *4*
  • perla

    vite ja sem do nej uplny blazen.jo a stou ruzovou parukou mu to neslusi *13* *13* je mu to slusi v celym filme *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
  • Tom je nejkrásnější herec na světě

    Už když sem viděla v pátý třídě ten film amadeus hned se mi vryl do paměti ten jeho nádhernej smích a jak je kráásnej.6dycky až do ted brečím u konce filmu jak takovýho slavnýho mladýho skladatele mohli jen tak odit do společnýho filmu sice to tak nemuselo být doopravdy ale i přesto mi ho je líto v tom filmu.Škoda jen že už je tak starej a tak daleko bydlíí *8* *14* *9*
  • halamka

    lovec

    mě se upe hafec líbí, tak sem si ho šla najít na internet, ale zklamalo mě, že už je tak starej *9* , ale v tom filmu samí hlášky prej- i serou mramor *15* - nemůžu z toho,
    ale jak ho hodili do toho společnýho hrobu- hrůza
    ale byl to jen film, ve skutečnosti to takhle nebylo, ani neni jistý, že se se salierim v životě setkal
    *8*
  • amadeus

    Tom "navždy Amadeus", je to jasné, jak sem Toma toťkaj viděla v jiném filmu a on se tam usmál, tak to bylo jasné, úúúplný Amadeus, hned sem si ho představila jak sedí u klavíru a směje sa od ucha k uchu *1* , no úchvatný film i Tom. tak pa lil *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit